+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. listopadu 2008 • 15:12

Čajánek a Rachůnek podpoří sledge hokejisty

Autor:
Archív
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kapitán české hokejové reprezentace Petr Čajánek a obránce Karel Rachůnek se rozhodli věnovat odměny získané na turnaji Karjala v Helsinkách handicapovaným hokejistům ve Zlíně, odkud pocházejí.Zástupci sledge týmu Sedících Medvědů by tak měli získat přibližně 80.000 korun.

"Oba jsme hráli ve Zlíně a jejich situace nám není lhostejná. Peníze se jim shánějí hodně těžce. Tak jsme se jim rozhodli vypomoci alespoň takhle," vysvětlil Čajánek novinářům.

Podobně se podle všeho zachovají i na dalších turnajích seriálu Euro Hockey Tour.

"Budeme o tom jednat v prosinci v Moskvě, kde bychom měli dojednat i plánované exhibiční utkání hokejistů a sledge hokejistů v létě," řekl Vladislav Hamrla ze společnosti Pro-Hockey CZ.

V Moskvě Čajánek ani Rachůnek startovat v národním mužstvu nebudou, neboť je po Vánocích čeká účast na Spenglerově poháru v Davosu.

Reprezentační kouč Vladimír Růžička se s jejich klubovým trenérem Vladimírem Vůjtkem z moskevského Dynama dohodl, že je s ohledem na náročný program nebude povolávat.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze