+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
1. března 2010 • 14:54

Vlach s Venerou prodloužili ve Zlíně smlouvu

Autor:
Trenér Zlína Zdeněk Venera se diví výroku rozhodčího
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení hokejistů extraligového Zlína dnes podepsalo nové smlouvy se současnou trenérskou dvojicí, kterou tvoří Zdeněk Venera a Rostislav Vlach. Hlavní kouč i jeho asistent by měli u týmu setrvat minimálně do konce dubna 2011."Po dosavadních výsledcích jsme samozřejmě měli velký zájem o to, aby naše mužstvo i nadále vedli Zdeněk Venera s Rosťou Vlachem. Jsem rád, že jsme smlouvy uzavřeli. Jsem přesvědčen, že i na další sezonu budeme dobře připraveni po hráčské i realizační stránce," uvedl v oficiálním prohlášení generální manažer klubu Miroslav Michalovský.

Dvaapadesátiletý Venera, který bude v klubu působit nadále i jako sportovní manažer, převzal Berany před začátkem sezony 2008/09.

V minulém ročníku je dovedl k páté příčce po základní části, ale po čtvrtfinálové porážce skončil klub nakonec až sedmý. V dlouhodobé části této sezony je Zlín dvě kola před koncem na druhém místě za suverénní Plzní.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze