+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. března 2010 • 14:13

Mensator podepsal ve Varech dvouletou smlouvu

Autor:
Mensator zůstává ve Varech.
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney
TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový brankář Lukáš Mensator bude i nadále hájit barvy Karlových Varů v extralize. Účastník loňského mistrovství světa dnes podepsal s vedením Energie novou dvouletou smlouvu. Dres Západočechů bude dál oblékat i obránce David Nosek, jenž podepsal tříletý kontrakt. Klub o tom informoval v oficiální tiskové zprávě."Pro náš klub je výborné a nesmírně důležité, že ještě před závěrečnými boji ve skupině o udržení prodloužila smlouvu dlouhodobá brankářská jednička a jistota na tomto klíčovém postu," uvedl generální manažer Miroslav Vaněk na adresu gólmana, jenž klubu před rokem pomohl k historickému zisku mistrovského titulu a na kterého Karlovy Vary nyní hodně spoléhají v dramatickém závěru sezony.

Na podmínkách nové smlouvy se na západě Čech dohodl i obránce Nosek, jenž do klubu přišel až v průběhu sezony výměnou za Jaroslava Kristka ze Zlína.

"Přestup byl pro něj hodně složitý, jelikož odcházel z klubu s mistrovskými ambicemi do týmu se záchranářskými starostmi. Jedná se o zkušeného beka a nepochybujeme, že se jeho výkonnost bude nadále zlepšovat," uvedl Vaněk. Očekává, že Nosek bude v dalších letech klíčovou postavou karlovarské obrany.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze