11. listopadu 2015 • 21:15

Starého pokácel STROM. Na led jela nosítka, z nich mával divákům

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Skvělá chorea, zpackaná standardka a pády Krmenčíka LIGA NARUBY: Skvělá chorea, zpackaná standardka a pády Krmenčíka
Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu? Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Gólově skoupý zápas Třince s Pardubicemi (0:1) nabídl jedno z mála vzrušení ve 46. minutě. Diváci i hráči by se ale raději obešli bez něj. Ocelář Josef Hrabal postavil strom do dráhy pardubického útočníka Jana Starého a na led musela po těžkém střetu nosítka.29letého útočníka Dynama na ně zdravotníci kurtovali několik minut, při odnášení z ledu ale divákům na důkaz, že je v pořádku, zamával.

VIDEO: Podívejte se na ošklivou srážku Hrabala se Starým

Starého pokácel STROM. Na led musela nosítka, z nich pak zamával

V zápase pikantním pro nového kouče Pardubic Richarda Krále, který v Třinci dlouhá léta působil, zvítězili hosté 1:0. Jedinou branku zápasu dvou za očekáváním hrajících týmů vstřelil ve 14. minutě Blaž Gregorc.

"Co mám informace, tak to vypadá na nějakou zlomeninu. Je v nemocnici, co ho odváželi, říkali, že to nevypadá dobře. Ale bylo to zepředu, tak to snad nebude nic tak hrozného. Ale zatím nemáme bližší informace," řekl pardubický trenér Richard Král.

Podle televizních závěru to vypadalo, že srážku odneslo Starého pravé koleno.

Při odvážení z ledové plochy Jan Starý divákům zamával
Při odvážení z ledové plochy Jan Starý divákům zamával

SESTŘIH: 17. kolo extraligy, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice 0:1