Hrabal roztříštil Starého na tři měsíce: Má zlomenou nohu

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
Draft NFL bude honbou na quarterbacky, můžou být hvězdy i propadáky

Hokejisté Pardubic přišli na dlouhou dobu o útočníka Jana Starého, který má zlomenou nohu. Devětadvacetiletý hráč skončil po bodyčeku třineckého obránce Josefa Hrabala ve třetí třetině středečního utkání extraligy v nemocnici a dnes podstoupil operaci. Mimo hru by měl být podle klubového lékaře Jana Vanáče čtvrt roku.

Hrabal nedostal za zákrok ze 46. minuty od sudích žádný trest, Starý se však z ledu ani po několika minutách nezvedl a musel být odvezen na pojízdném lůžku rovnou do sanitky. "Honza utrpěl tříštivou zlomeninu pravého bérce. Léčbu odhaduji na tři měsíce," uvedl Vanáč pro klubový web.

Starého pokácel STROM. Na led musela nosítka, z nich pak zamával

Starý, který patřil do mužstva u všech tří titulů Pardubic v samostatné české extralize, odehrál v této sezoně 16 zápasů a dal tři góly. "Na jednu stranu jsme rádi za zisk tří bodů z Třince, na druhou je Honzova ztráta pro nás velmi vážná a citelná," řekl generální manažer klubu Pavel Rohlík. Pardubice zvítězily na ledě Ocelářů 1:0.