16. listopadu 2015 • 04:57

Tohle se nedělá! Jelínek zasypal ledovou sprškou Hamerlíka

Autor:
TOP VIDEA
Darida v Overtimu: Na EURO nám chyběla lehkost, Jarolím dal nový impulz Darida v Overtimu: Na EURO nám chyběla lehkost, Jarolím dal nový impulz
Expert vysvětluje: Proč se netrestaly (nejen) plzeňské ruce na Slavii? Expert vysvětluje: Proč se netrestaly (nejen) plzeňské ruce na Slavii?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle gesto fair play rozhodně není. Liberecký útočník Petr Jelínek ve 13. minutě 19. extraligového kola prudce zabrzdil před brankářem Peterem Hamerlíkem a zasypal ho sprškou ledu. Okamžitě se k němu sjel Josef Hrabal, který si to s ním hodlal vyřídit v pěstním souboji.15. 11. • 17:20
HC Oceláři Třinec
HC Oceláři Třinec
2:3
ONLINE
15. listopadu
17:20
Bílí Tygři Liberec
Bílí Tygři Liberec
Góly

Domácí: 21:54. Plíhal, 22:31. Nosek

Hosté: 37:31. Krenželok, 39:38. Vlach, 61:38. Radivojevič

Sestavy

Domácí: Hamerlík (od 21. Hrubec) – Linhart, Nosek, L. Doudera, Klesla (C), M. Doudera, Hrabal, Adámek – Svačina, Klepiš, Dravecký – Adamský, Polanský (A), Irgl – Rufer, Plíhal, Rákos – Růžička, Kopecký, Matuš – Hrňa. Trenér: René Mucha.

Hosté: Schwarz (Hosnedl) – Šimek, Ševc, Derner, Vitásek, Výtisk (C), Plutnar, Ulrych – Birner, Vampola (A), Řepík – Radivojevič (A), Bulíř, Bakoš – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský. Trenér: Filip Pešán.

Tohle nebyl zrovna příjemný Hamerlíkův zápas. Nejdříve dostal ledovou spršku od Jelínka, poté se zranil a musel střídat. "Má problém s tříslem," vysvětlil po utkání prozatimní trenér Třince René Mucha.

Sprškou ledu dostal ve 13. minutě od Petra Jelínka, který za svůj čin následně pykal. Nejdříve totiž dostal co proto od Hamerlíkových spoluhráčů, následně inkasoval dvouminutový trest za nesportovní chování, další dvě trestné minuty dostal za hrubost.

MOMENT: Bitka Jelínka s Hrabalem

Třinec nakonec Liberci podlehl i pod novým trenérem. Bere ovšem aspoň bod za prohru v prodloužení. "Na hráčích bylo vidět, že to vědí, že to je v hlavě. Musíme se s tím poprat a věřím, že to bude ku prospěchu věci. Tým je kvalitní, hráči si to uvědomují, že to je na nich. Věřím, že kdybychom dneska vstřelili třetí gól, vypadal by zápas úplně jinak. Ale myslím, že jsme na dobré cestě," nechal se slyšet kouč Mucha.

720p 480p 360p 240p
MOMENT: Vtipálek Linhart

SESTŘIH: 19. kolo extraligy, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 2:3pp

Tomáš Urban (vzadu), autor druhého gólu Dominik Pacovský a Tomáš Hyka (vpravo) z Boleslavi.
Tomáš Urban (vzadu), autor druhého gólu Dominik Pacovský a Tomáš Hyka (vpravo) z Boleslavi.