14. prosince 2015 • 04:40

Marcinkův amok! Vytáhl si Jeřábka a bušil ho zezadu do hlavy

Autor:
MOMENT: Tomáš Marcinko vs Jakub Jeřábek
TOP VIDEA
Jandač nominoval na MS: Nevešli se Kindl ani Kašpar Jandač nominoval na MS: Nevešli se Kindl ani Kašpar
Slavia - Jablonec: Jankovičův centr si do vlastní brány srazil Lüftner. Jablonec vede 1:0 Slavia - Jablonec: Jankovičův centr si do vlastní brány srazil Lüftner. Jablonec vede 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vteřinu před koncem druhé třetiny neudrželi hokejisté Pardubic a Plzně nervy na uzdě a pustili se do hromadné bitky. Z chumlu si domácí Tomáš Marcinko vytáhl Jakuba Jeřábka, který ho chvíli před tím držel v kravatě, a naložil mu několik ran zezadu do hlavy.13. 12. • 17:00
HC Dynamo Pardubice
HC Dynamo Pardubice
2:4
ONLINE
13. prosince
17:00
HC Škoda Plzeň
HC Škoda Plzeň
Góly

Domácí: 12:14. Poulíček, 40:58. Redenbach

Hosté: 22:49. Bližňák, 29:21. Sklenička, 34:28. Kracík, 56:55. Indrák

Sestavy

Domácí: Maxwell (Kristan) – Štajnoch, Gregorc, Nedbal, Čáslava, Šeda, Havlík, Ščotka, Zdráhal – Poulíček, Nahodil, Rolinek – P. Sýkora, Redenbach, Marcinko – Svoboda, Tomášek, Moučka – Panna, Kaut, Cetkovský.

Hosté: Machovský (Polívka) – Jeřábek, Moravčík, Holý, Pulpán, Kubka, Sklenička – Indrák, Kracík, Schleiss – Kratěna, Bližňák, Lev – J. Sýkora, Preisinger, Hossa – Beran, Přikryl, Poletín.

Rozhodčí

Horák, Polák – Kis, Lučan.

Stadion

Tipsport arena

Návštěva

7240 diváků

Pardubičtí hokejisté v té době prohrávali 1:3, a tak šli do útoku naplno. Vteřinu před koncem druhé třetiny však na plzeňského brankáře doráželi tolik, až spustili hromadnou šarvátku. Z té se však po chvíli vymanil vzteklý Tomáš Marcinko, který si vytáhl Jakuba Jeřábka a pořádně mu naložil.

MOMENT: Tomáš Marcinko vs Jakub Jeřábek

Oba aktéři dostali od rozhodčích dvouminutový trest. Pardubice nakonec vyrovnat nedokázaly, utkání prohrály 2:4 a zůstávají na jedenácté příčce v tabulce.

"První třetina nebyla z naší strany vůbec dobrá, měli jsme špatný pohyb. Druhou třetinu jsme zahráli katastrofálně. Ve třetí části jsme se snažili, ale Plzeň si to už pohlídala," zhodnotil prohraný zápas kouč domácích Richard Král.

SESTŘIH: 28. kolo extraligy, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň 2:4