Autor: tej
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Vteřinu před koncem druhé třetiny neudrželi hokejisté Pardubic a Plzně nervy na uzdě a pustili se do hromadné bitky. Z chumlu si domácí Tomáš Marcinko vytáhl Jakuba Jeřábka, který ho chvíli před tím držel v kravatě, a naložil mu několik ran zezadu do hlavy.

MATCH OVERVIEW LEGACY

Pardubičtí hokejisté v té době prohrávali 1:3, a tak šli do útoku naplno. Vteřinu před koncem druhé třetiny však na plzeňského brankáře doráželi tolik, až spustili hromadnou šarvátku. Z té se však po chvíli vymanil vzteklý Tomáš Marcinko, který si vytáhl Jakuba Jeřábka a pořádně mu naložil.

MOMENT: Tomáš Marcinko vs Jakub Jeřábek

Oba aktéři dostali od rozhodčích dvouminutový trest. Pardubice nakonec vyrovnat nedokázaly, utkání prohrály 2:4 a zůstávají na jedenácté příčce v tabulce.

"První třetina nebyla z naší strany vůbec dobrá, měli jsme špatný pohyb. Druhou třetinu jsme zahráli katastrofálně. Ve třetí části jsme se snažili, ale Plzeň si to už pohlídala," zhodnotil prohraný zápas kouč domácích Richard Král.

SESTŘIH: 28. kolo extraligy, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň 2:4