8. ledna 2016 • 22:59

Kat rekordní Komety Čajkovský: Krásný pocit, krásná atmosféra

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólů 17. kola: Fillovo sólo, luxusní přímák i Čermákova dělovka TOP 5 gólů 17. kola: Fillovo sólo, luxusní přímák i Čermákova dělovka
Federer si na Vltavě zapinkal s Berdychem. Fanoušci tleskali z Karlova mostu Federer si na Vltavě zapinkal s Berdychem. Fanoušci tleskali z Karlova mostu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čtyři zápasy, čtyři trefy pro sparťanského hokejového obránce Michala Čajkovského. Ten poslední byl ovšem mimořádný. Vítězný do sítě Brna v pátečním venkovním utkání před rekordní návštěvou 21 500 diváků. Pražané zvládli obrat z 0:2 na 4:2 a náležitě si to užívali.Poslal puk do sítě, řval přes mřížku chránící zraněnou tvář. Absolutní nadšení si užíval Michal Čajkovský a nad hlavou se mu černalo širé nebe. V kotli brněnských fanoušků vystřelil v čase 57:04 vedení své Spartě.

„Dostal jsem tam moc pěknou přihrávku a na mě už bylo jen to trefit. Vyšlo to,“ usmíval se slovenský obr. „Krásný pocit. Euforie,“ popisoval bezprostřední vlny své nálady. Stejně jako ostatní aktéři partie si uvědomoval, že je součástí něčeho mimořádného.

SESTŘIH: 34. kolo extraligy: HC Kometa Brno - HC Sparta Praha 2:4

„Hráli jsme pro ty lidi a byla to nádhera, vytvořili naprosto úžasnou atmosféru. Báječný zápas,“ chrlil ze sebe dojmy. „Bylo to něco úplně jiného než v hale, úplně jiná kulisa. Opravdu super, super,“ opakoval radostně.

Nebylo to však pro Pražany snadné dojít ke třem bodům. Ve druhé části se dostali do ztráty 0:2 a domácí hnaly nadšené ochozy k dalším a dalším ztečím. „Ale my jsme to nahecovali v kabině, trenéři nás pořád motivovali a motivovali. Zvládli jsme to,“ liboval si Čajkovský.

Po gólech proti Litvínovu, Liberci, Zlínu a nyní Kometě v neděli bude vyhlížet Plzeň…

Rekord a nezapomenutelná atmosféra! Open air bavilo podruhé

Atmosféra unikátních Hokejových Her? Nezapomenutelná!

Open Air podruhé! Kabáti dotvořili jedinečnou atmosféru

Michal Čajkovský oslavuje gól do brněnské sítě
Michal Čajkovský oslavuje gól do brněnské sítě