23. ledna 2016 • 04:30

Ticho, pak Hadamczik ven! Co vzkázal kouč Komety naštvaným fanouškům?

Autor: ,
TOP VIDEA
RENTGEN: Baroš táhne Liberec - už není rychlý, ale je chytrý a pracuje s tělem RENTGEN: Baroš táhne Liberec - už není rychlý, ale je chytrý a pracuje s tělem
NEJ zákroky Premier League: Čech dal stopku Mahrezovi, Butland jako superman NEJ zákroky Premier League: Čech dal stopku Mahrezovi, Butland jako superman
VŠECHNA VIDEA ZDE

1:4, 3:9, 2:3 - těmito výsledky se o extraligové play off nebojuje. Přesně tak ale vypadají poslední tři zápasy z pohledu brněnské Komety, která ještě nedávno snila o elitní šestici. Není proto divu, že jsou fanoušci, jindy věrně fandící, značně rozladěni. Najevo to dali už během utkání s Pardubicemi, kdy pětiminutovým tichem proti špatných výkonům mužstva protestovali. "Mají právo vyjádřit svůj názor," chápal jejich zklamání kouč Alois Hadamczik, proti kterému po třetím inkasovaném gólu fanoušci Brna skandovali sborově "Hadamczik ven".22. 1. • 18:00
HC Kometa Brno
HC Kometa Brno
2:3
ONLINE
22. ledna
18:00
HC Dynamo Pardubice
HC Dynamo Pardubice
Góly

Domácí: 47:57. Ton, 48:23. Hruška

Hosté: 00:20. Orsava, 22:00. Redenbach, 23:03. Sýkora

Sestavy

Domácí: Čiliak (Falter) – Kaberle, Kováčik, Koch, Kuboš, Malec, Dujsík – H. Zohorna, J. Hruška (C), Ton – J. Káňa, V. Němec, Špirko – Vondráček, Koreis, Burian – Raška, Dočekal, Mrázek – R. Zohorna. Trenér: Alois Hadamczik.

Hosté: Maxwell (Kopřiva) – Čáslava, Štajnoch, Gregorc, Bokroš, Ščotka, Šeda, Havlík – Kaut, Nahodil, Orsava – Marcinko, Redenbach, Sýkora (C) – Voženílek, Tomášek, Poulíček – Moučka, Krajňák, Rapáč. Trenér: Peter Draisaitl.

Rozhodčí

Čech, Hradil – Bryška, Lukš.

Stadion

DRFG Arena

Návštěva

7526 diváků

Z kostelní kulisy v úvodní pětiminutovce neměl Alois Hadamczik pochopitelně radost. Ale odbojnou reakci publika chápal.

„Diváci si zaplatí vstupné a mají právo vyjádřit svůj nesouhlas s naší hrou. Výsledky doma plus porážka na Spartě (3:9), to není oslňující. Ale podívejte se na Spartu, už zase vedla 7:0, ta je odskočená úplně někde jinde. Naběhli jsme si sami, musíme si to odtrpět,“ vykládal po utkání rozmrzelý kouč Komety.

TICHO! Tak to vypadá, když na to se**me my, vzkázali fanoušci Komety

Aby obvykle nadmíru hlasití fanoušci Komety byli zticha, to se nestává často. Je to však realita, kterou Pardubice ochutnaly. „Byl to docela nezvyk. Každý, kdo sem přijede, bývá vítán hlasitým publikem. Ale chápu, že ti lidé tímto způsobem vyjadřovali nespokojenost,“ odtušil pardubický Orsava, který Brnu vstřelil první gól.

Radost měl značnou. Nebylo divu. Takhle uzemnit Kometu, která nutně potřebovala složit opravky, to byla rána do týla. „Hodně rychlý gól je vždycky super,“ lebedil si střelec.

„Kór tady, kde se vždycky hodně fandí. Teď bylo ticho a já těm lidem asi moc nepomohl,“ trefil se i ve slovním hodnocení. „Viděl jsem tam volný prostor, najel jsem si do něj, Petr Čáslava mě výborně našel, zkusil jsem to přes beka a prošlo to tam,“ popsal ještě klíčovou situaci.

720p 480p 360p 240p
SESTŘIH: 38. kolo extraligy, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice 2:3

Hadamczik ven! Fanouškům Komety došla trpělivost, schytal to i kouč

Frustrace šla ven. Kováčik vyjel po rozhodčím a musel do sprch

Brněnský kouč Alois Hadamczik přihlíží další porážce Komety
Brněnský kouč Alois Hadamczik přihlíží další porážce Komety

Témata:  sporthokejextraligakometabrnohadamczikorsava