Květoslav Šimek
16. února 2016 • 20:59

Zadek NIČITEL! Výtisk si počkal na Žejdla a poslal ho do nemocnice

Zadek NIČITEL! Výtisk si počkal na Žejdla, poslal ho do nemocnice
TOP VIDEA
Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla? Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla?
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dva drtivé údery dopadly na třinecké Oceláře v polovině předehrávky 45. kola proti Liberci (0:3). Nejdřív dostali gól od Radima Šimka a jen chvíli poté přišli o centra Lukáše Žejdla. Zadkem jej ostře trefil liberecký kapitán Jan Výtisk. Žejdl musí s pochroumaným kolenem na vyšetření do nemocnice. Stejně tak musí na vyšetření i Adam Rufer, který také nedohrál.Zadek NIČITEL! Výtisk si počkal na Žejdla, poslal ho do nemocnice

Byla to klasická situace libereckého pořízka. Výtisk si na rozjetého Žejdla počkal u hrazení, postavil se mu do cesty a tělem jej srazil k ledu. Žejdl přes něj v rychlosti přeletěl a zápas pro něj skončil. Rozhodčí Hradil a Šír zákrok netrestali.

„Dostal puk, já do něj vletěl. Nevím, co k tomu více říct,“ reagoval Jan Výtisk. „Jestli to byl faul nebo nebyl, od toho tam jsou rozhodčí. Já jej ale trefil zadkem, rozhodně ne kolenem.“

Žejdlovi, který konec minulé sezony promarodil se zlomenou rukou, to může být v konečném důsledku jedno. S bolavým kolenem musel z ledu a čekalo jej vyšetření v nemocnici. A bude doufat, že pro něj sezona neskončila.

480p 360p 240p
TOP góly týdne hokejové extraligy: Jan Výtisk

Strom, atak brankáře, bodyček. Tohle viděl Výtisk, když kosil Spartu!

Obtisk od Výtiska. Kapitán Liberce předvedl SUPER hit

EXTRAliga: Výtisk ho zmodral. A Kubka si nic nepamatuje

Témata:  sporthokejextraligatřinecVýtiskliberec