23. února 2016 • 10:27

Hanzl má za loket stopku, Polanský za hůl v rozkroku podmínku

Autor:
Nemohl ho vidět! Hanzl dostal za loket na Tybora dva zápasy
TOP VIDEA
Jandač nominoval na MS: Nevešli se Kindl ani Kašpar Jandač nominoval na MS: Nevešli se Kindl ani Kašpar
SESTŘIH Premier League: Tottenham - Arsenal 2:0. Domácí rozhodli dvěma góly za tři minuty, Čech neměl šanci SESTŘIH Premier League: Tottenham - Arsenal 2:0. Domácí rozhodli dvěma góly za tři minuty, Čech neměl šanci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Litvínova se budou muset v nejbližších dvou utkáních obejít bez pomoci nejproduktivnějšího hráče Vervy Robina Hanzla. Disciplinární komise extraligy mu totiž zastavila činnost za faul v utkání nedělního 47. kola v Třinci.Hanzl fauloval v 56. minutě Radoslava Tybora, kterého zasáhl loktem do hlavy. Od slovenských rozhodčích Jozefa Kubuše a Vladimira Balušky dostal trest na dvě plus deset minut, dnes mu disciplinárka navíc zastavila činnost.

Nemohl ho vidět! Hanzl dostal za loket na Tybora dva zápasy

"Hráč se před střetem neodrazil, zákrok byl však veden mimo zorný úhel protihráče, který nebyl v držení kotouče, a nemohl se proto na střet, při kterém došlo k zásahu oblasti hlavy a krku, připravit," uvedl předseda komise Karel Holý.

V repríze finále šlo o play off. Loket a strom odstartovaly bitku

Disciplinární komise řešila na základě podnětu od komise rozhodčích i nepotrestaný faul na Hanzla ze stejného utkání, který předcházel první brance Ocelářů.

Litvínovského centra totiž bezprostředně po buly ve 25. minutě zasáhl útočník Třince Jiří Polanský hokejkou do rozkroku. Polanský dostal dvouzápasový podmíněný trest se zkušební dobou do 31. března.

SESTŘIH: 47. kolo extraligy, HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov 3:0