+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Jakub Petr se s Víktovicemi dohodl na víceleté smlouvě
TOP VIDEA
Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Vítkovic mění pro nadcházející sezony filozofii. Hlavním trenérem i generálním manažerem bude perspektivní Jakub Petr. Klub se s ním dohodl na víceleté smlouvě, platit začne od prvního května.„Novou víceletou smlouvu ve Vítkovicích podepsal také dosavadní trenér juniorů Pavel Trnka,“ řekl prezident klubu František Černík pro klubové stránky. „V otázce hráčů pro novou sezonu mohu potvrdit, že jsme začátkem března nový víceletý kontrakt podepsali se slovenským obráncem Karolem Slobodou.“ Další změny budou podle Černíka avizovány v následujících týdnech.

Generálním manažerem klubu byl (a do 1. května stále je) Petr Husička. Co bude s ním, zatím není potvrzeno. Stejně tak zatím není dořešeno další působení hlavního kouče Ladislava Svozila. „V tuto chvíli jsou nově potvrzeny smlouvy pro Jakuba Petra, Pavla Trnku a Karola Slobodu. Další se řeší,“ dodal Zdeněk Janiurek, manažer pro komunikaci.

Jakub Petr je zároveň i trenérem české reprezentace do 20 let. Po úspěšných letech s vítkovickým dorostem a juniorkou přišel k prvnímu týmu společně s Ladislavem Svozilem v průběhu minulé sezony. Před rokem dostali tým z posledního místa do předkola play off. Letos Vítkovice skončily po základní části těsně jedenácté za Třincem. V bojích o umístění na 11. až 14. místě už se definitivně vyhnuly hrozbě baráže.

 

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze