+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
1. dubna 2016 • 04:20

Smolař Lenc oslabil zbytečně Boleslav. Bylo to hloupé, kál se

Autor: ,
TOP VIDEA
Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty
Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle zápas si Radan Lenc za rámeček zřejmě nedá. V klíčové chvíli zbytečně oslabil svůj tým. V 51. minutě prvního semifinále s Libercem za stavu 1:2 nechtěně vyhodil kotouč do hlediště a poslal Mladou Boleslav do tří. Na trestné si totiž už odpykával trest na 2+2 minuty Dominik Pacovský, který se provinil vysokou holí. Bílí tygři nabídnutou přesilovku pěti proti třem využili a vstřelili důležitý gól, kterým utekli soupeři na rozdíl dvou branek.V důležité chvíli oslabil mužstvo a připravil Liberci snadný odskok v gólovém rozdílu. Radan Lenc pak po zápase kroutil hlavou. "Musíme se ponaučit, nesmíme být vylučování, to říkali už Chomutovští," uvědomoval si.

Liberec – Mladá Boleslav: Smolař Lenc. V klíčové chvíli oslabil svůj tým

Sám však v klíčovém momentu vyhodil nešikovně puk mimo hrací plochu a stavu 1:2 poslal Boleslav do tří. "Hned jsem to věděl, že to nikdo netečoval. Nebylo na místě se vymlouvat. Bylo to hloupé vyloučení a musím se toho vyvarovat," kál se mladoboleslavský útočník.

Mladá Boleslav pak inkasovala ještě jeden gól, za stavu 1:4 se ale nezhroutila a zápas v závěru zdramatizovala. Liberec si však výhru 4:3 pohlídal. "Dá se s nimi hrát, i my se o tom přesvědčili, ale nesmíme hrát ve čtyřech a třech. To je smrtící," ví smolař zápasu.

480p 360p 240p
SESTŘIH: Liberec - Boleslav 4:3 (semifinále play off, 1. zápas)

480p 360p
Liberec – Mladá Boleslav: To bolelo! Výtisk dostal od Klepiše pukem do nohy a zamířil do kabiny

Liberec - Boleslav: Potyčka! Rýgl se pustil do Šimka