+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
1. dubna 2016 • 04:20

Smolař Lenc oslabil zbytečně Boleslav. Bylo to hloupé, kál se

Autor: ,
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze
SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle zápas si Radan Lenc za rámeček zřejmě nedá. V klíčové chvíli zbytečně oslabil svůj tým. V 51. minutě prvního semifinále s Libercem za stavu 1:2 nechtěně vyhodil kotouč do hlediště a poslal Mladou Boleslav do tří. Na trestné si totiž už odpykával trest na 2+2 minuty Dominik Pacovský, který se provinil vysokou holí. Bílí tygři nabídnutou přesilovku pěti proti třem využili a vstřelili důležitý gól, kterým utekli soupeři na rozdíl dvou branek.V důležité chvíli oslabil mužstvo a připravil Liberci snadný odskok v gólovém rozdílu. Radan Lenc pak po zápase kroutil hlavou. "Musíme se ponaučit, nesmíme být vylučování, to říkali už Chomutovští," uvědomoval si.

Liberec – Mladá Boleslav: Smolař Lenc. V klíčové chvíli oslabil svůj tým

Sám však v klíčovém momentu vyhodil nešikovně puk mimo hrací plochu a stavu 1:2 poslal Boleslav do tří. "Hned jsem to věděl, že to nikdo netečoval. Nebylo na místě se vymlouvat. Bylo to hloupé vyloučení a musím se toho vyvarovat," kál se mladoboleslavský útočník.

Mladá Boleslav pak inkasovala ještě jeden gól, za stavu 1:4 se ale nezhroutila a zápas v závěru zdramatizovala. Liberec si však výhru 4:3 pohlídal. "Dá se s nimi hrát, i my se o tom přesvědčili, ale nesmíme hrát ve čtyřech a třech. To je smrtící," ví smolař zápasu.

480p 360p 240p
SESTŘIH: Liberec - Boleslav 4:3 (semifinále play off, 1. zápas)

480p 360p
Liberec – Mladá Boleslav: To bolelo! Výtisk dostal od Klepiše pukem do nohy a zamířil do kabiny

Liberec - Boleslav: Potyčka! Rýgl se pustil do Šimka

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze