+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. dubna 2016 • 10:37

Kudrna a odchod z hokeje? Kdepak, Mountfield v něm má sportovního manažera

Autor:
Góly už za Hradec dávat nebude, bojovat za něj ale Jaroslav Kudrna bude dál
TOP VIDEA
Jágr o konci na Floridě: Spoustu lidí neví, co se tam stalo Jágr o konci na Floridě: Spoustu lidí neví, co se tam stalo
Bouře na hřišti! Takhle Prague Black Panthers slavili triumf v Czech Bowlu Bouře na hřišti! Takhle Prague Black Panthers slavili triumf v Czech Bowlu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když před necelými dvěma týdny se slzami na krajíčku opouštěl extraligový led porážkou v Mladé Boleslavi, zdálo se, že to je na dlouho poslední „velký“ moment Jaroslava Kudrny na tuzemské scéně. Čtyřicetiletý veterán ohlásil konec kariéry s tím, že sám neví, co bude dál. Tak teď je to jasné, bývalý šampion ruské ligy se stává novým sportovním manažerem hradeckého Mountfieldu.„Jardův nástup do funkce je prvním výrazným výsledkem zasedání klubového představenstva,“ řekl pro iSport.cz majitel Mountfieldu HK Miroslav Schön.

Kudrna společně se stávajícím generálním manažerem Alešem Kmoníčkem budou mít na starost tvorbu nového kádru pro příští sezonu. V té poslední Hradec nesplnil vytyčené cíle a ambice, když nepostoupil do semifinále. Vyřazení Mladou Boleslaví klub jednoznačně označil jako neúspěch.

Pod Bílou věží se chystají řešit i otázku trenérskou, potvrzení dosavadního kouče Vladimíra Kýhose ve funkci dosud podle dostupných informací nebylo potvrzeno a čeká se na další vývoj. Možné jsou obě varianty, tedy, že zkušený kouč zůstane, ve hře je však i alternativa, že bude nahrazen.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram