8. dubna 2016 • 17:22

Kometa Brno a PSG Zlín soupeří o to, kdo se pobaví na účet soupeře

Autor:
Radegast index
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně
Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana
VŠECHNA VIDEA ZDE

Extraliga pro tyto dva kluby sice už skončila, v aukci hokejových artefaktů však aktuálně zaujímají přední dvě příčky. Kometa Brno je na prvním místě a PSG Zlín na druhém. A to díky fanouškům, kteří průběžně přihazují na Kováčikovu a Kotvanovu hokejku. Vítěz aukce, tedy klub, jehož artefakt bude vydražen za nejvyšší částku, získá celkový výtěžek dražby na posezónní oslavu s fanoušky a hráči ve vybrané Radegast hospodě.Zatím to vypadá, že se dýchánek pro fanoušky uskuteční na jihu Moravy. Ale nic ještě není rozhodnuto. I příznivci dalších klubů dávají příslušnost výrazně najevo a hájí svou fanouškovskou čest. Spravit si chuť po nevydařené sezóně se zřejmě rozhodli i fanoušci týmů, které hrají baráž, Litvínova a Karlových Varů. Artefakty těchto klubů – Trávníčkovy bruslea Gulašiho hokejka – jsou na třetím respektive čtvrtém místě.

:article:false:false:false:gallery:true:true:true

Zatímco Bílí Tygři jasně ovládli základní část TELH a suverénně postupují i v play off, v tabulce dražených artefaktů se Výtiskova zelená helma, ocenění jeho černé práce na ledě, drží až na desátém místě. 

Uvidíme, kteří fanoušci budou mít poslední slovo a pobaví se na účet soupeře. Podpořit svůj tým a ukořistit součást výstroje lídrů statistiky Radegast index z každého týmu můžete ZDE až do 22. dubna 2016. Artefakt, který bude vydražen za nejvyšší částku v rámci celé aukce, se stane vítězným. Jeho dražitel pro svůj klub a jeho fanoušky získává celkový výtěžek dražby, který je určen na posezónní oslavu v hospodě s hráči daného klubu.

Co je to Radegast index?

Radegast index je parametr statistik, který je od sezóny 2013/14 sledován a zobrazován současně s oficiálními statistikami. Radegast index se zaměřuje na bojovnost hráčů. Skládá se z +/- bodů, blokování střel a blokování hráče (hit), což je fyzický kontakt s výjimkou faulu, který vede k zastavení nebo „dohrání“ soupeře. Na základě Radegast indexu je každý měsíc vyhlášen Radegast index hráč měsíce.

Témata:  sportRadegast index