25. dubna 2016 • 04:50

Jandač po prohře nepodal Ševcovi ruku, ten se za vulgarity omluvil

Autor:
TOP VIDEA
Top 5 gólů 25. kola ePojisteni.cz ligy: Příbram bojuje o záchranu krásnými brankami Top 5 gólů 25. kola ePojisteni.cz ligy: Příbram bojuje o záchranu krásnými brankami
Nikdy nezapomeneme! Osobnosti reagují na úmrtí Františka Rajtorala Nikdy nezapomeneme! Osobnosti reagují na úmrtí Františka Rajtorala
VŠECHNA VIDEA ZDE

Extraligové finále mělo i osobní dohru. Liberecký obránce Martin Ševc po třetím duelu trenéra Sparty označil „za paní Jandačovou, která si vybrečela zápas“. Po poslední bitvě, po níž Bílí Tygři slavili titul, pak mu kouč Pražanů nepodal ruku. Ševc se za své předchozí výroky omluvil.„Pro mě je to uzavřená záležitost. Některé věci byly řečené v emocích a během finále jsem se k nim už nechtěl vracet. Nemám problém se teď za vulgarity a paní Jandačovou omluvit, i když za některými výroky si dál stojím a neomlouvám je. Ale ty vulgarity a paní Jandačovou opravdu ano, to bylo přes čáru,“ uznal Ševc s doutníkem v ruce a se zlatou medailí na krku.

Divoká jízda tygrů! Šampaňské teklo proudem

Když poslední bitva skončila, chtěl se Jandačovi omluvit osobně, ale ten mu nepodal ruku a vyhnul se mu. „Snažil jsem se mu omluvit na ledě, ale mezi sebou to máme uzavřené. Nabídl jsem mu ruku, pan Jandač ji odmítl. Nemám s tím ale problém, prostě se takhle zachoval. Snažil jsem se na něj mluvit, ale řada pokračovala…“ popsal chvíle, kdy se s koučem Sparty potkal tváří v tvář.

Jinak Ševc slavil. Do soukromé sbírky si připsal šestý titul. Čtyřikrát ho získal ve Švédsku a jednou v extralize. Před třemi lety zahájil sezonu v Plzni a po deseti zápasech odešel, i tak má doma zlatou medaili, kterou Západočeši vybojovali. „Je to sice už šestý titul, ale euforie to je vždycky. Tady v extralize jsem si to užil, měl jsem tu rodinu a děti, takže to je parádní pocit,“ přiznal 34letý obránce. Zároveň zdůraznil, že v Liberci hodlá pokračovat, na severu Čech má ještě dvouletou smlouvu.

Zklamaný Jandač: Série byla vyrovnaná, rozhodly maličkosti

720p 480p 360p 240p
Euforie! Liberec přebírá mistrovský pohár pro vítěze extraligy

Výtisk přišel o své vousy, prohrál je v sázce

720p 480p 360p 240p
Divočina Bílých Tygrů. Takhle slavil Liberec mistrovský titul

Bulíř: Po vítězném gólu jsem sprintoval na led tak, až jsem dostával křeče

Lašák: Není těžké titul získat, ale pořádně oslavit

Šimek: Cílem bylo play off a teď jsme tady. Nádhera!

Mistrovský trenér Pešán: Každodenní dřina přináší úspěch

Radivojevič: Na trestné v prodloužení by se ve mně krve nedořezal

Obrovské zklamání ve tváři Tomáše Pöpperleho.
Obrovské zklamání ve tváři Tomáše Pöpperleho.

720p 480p 360p 240p
SESTŘIH: Sparta - Liberec 1:2 po prodloužení (6. finále)

Mistr extraligy Bakoš: Byl to nejdůležitější gól mého života

Témata:  sporthokejševcjandačSpartaliberec