Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza
Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou

Boleslavský útočník Dominik Pacovský nedohrál utkání proti Pardubicím (2:1). Na začátku druhé třetiny ho nechtěně srazil Tomáš Rolinek a bolavé koleno ho nepustilo zpátky do hry. Hostující kapitán se mu po utkání hned omlouval.

Ve třiadvacáté minutě se v oslabení Rolinek natahoval pro puk, jenže upadl. V tom však ze strany narazil do Pacovského a zasáhl ho do kolena. Domácí útočník opustil led s bolestivou grimasou, do hry už nezasáhl. Závěrečnou děkovačku s fanoušky po těsné výhře 2:1 sledoval jen zpoza mantinelu s ledem kolem kloubu. Zranění by nakonec nemělo být vážnější.

Při odchodu do kabiny si ho všiml Rolinek a okamžitě k němu přišel. „Jsi v pořádku? Já jsem nechtěl.“ S Pacovským prohodili pár slov. „Snad budeš v pořádku, chtěl jsem ti po zápase volat,“ řekl na závěr.

720p 480p 360p 240p
Mladá Boleslav - Pardubice: Pacovský po střetu zůstal ležet na ledě a musel být odveden do šatny

Rolinkův tým prohrával už od dvanácté minuty 0:2, v 58. minutě po chybě brankáře Jana Lukáše snížil, ale na víc se nezmohl. Po většinu zápasu byl horším týmem a navíc ho srážela vyloučení. „Bojovnost tam je, ale chybí lehkost,“ zhodnotil Rolinek zápas.

Zatímco Mladá Boleslav díky výhře poskočila na třetí příčku, Pardubice zůstávají poslední. V úterý odehrají důležitý zápas s Karlovými Vary, které mají jen o bod více. Pacovský má na léčbu čas do pátku, kdy Bruslaři hrají na Spartě.