13. října 2016 • 14:42

Supertalent Komety Nečas: Na tréninky musím pěšky, snem je NHL

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci
Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Usadil se v elitní formaci brněnské Komety s takovými hráči, jako jsou Martin Erat a Marek Kvapil. Přitom mu věk v občance ještě ani nedovoluje udělat si řidičský průkaz, aby se mohl odvézt na trénink. Teprve sedmnáctiletý supertalent Martin Nečas je nedílnou součáští brněnského A-týmu. „Řidičák budu dělat teprve v lednu. Na tréninky chodím pěšky. Naštěstí mi Kometa sehnala byt hned tady u stadionu, mám to asi pět minut," hlásí Nečas.



V elitní formaci vedle Erata a Kvapila má hokejově vyrůst. „Učím se od nich na tréninku různé detaily, které pak rozhodují v zápasech. Například lepší přihrávku nebo načasování. Dělám to, co mi kluci radí," vykládá mladík.

Supertalent Komety: Na tréninky musím pěšky, mým snem je NHL, říká Nečas

Jednou by chtěl Nečas hrát v NHL. „Každý český hokejista, který hrál v této soutěži, je můj idol. NHL je sen každého hokejisty," hlásí Nečas, který je velkou nadějí pro draft v roce 2017.

720p 480p 360p 240p
Kometa Brno - Liberec: V Brně se to servalo! Erat mstil Nečase, Vlach se pustil do Malce, Lakatoš si to rozdal s Káňou

720p 480p 360p 240p
Kometa Brno - Liberec: Nečas šikovně překonal Willa a přidal třetí gól domácích, 3:0

Radost Komety po gólu Martina Nečase
Radost Komety po gólu Martina Nečase