13. listopadu 2016 • 19:30

Drama v Plzni! Kratěna skončil po ataku na nosítkách. Sudí dostal pukem

Autor:
720p480p360p240p
Plzeň - Mladá Boleslav: Drama! Štich narazil Kratěnu na hrazení, toho odnesli na nosítkách
TOP VIDEA
RENTGEN: Baroš táhne Liberec - už není rychlý, ale je chytrý a pracuje s tělem RENTGEN: Baroš táhne Liberec - už není rychlý, ale je chytrý a pracuje s tělem
NEJ zákroky Premier League: Čech dal stopku Mahrezovi, Butland jako superman NEJ zákroky Premier League: Čech dal stopku Mahrezovi, Butland jako superman
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pěkně řízné utkání se odehrálo v neděli na ledě plzeňských Indiánů. Duel s Bruslaři z Mladé Boleslavi se od začátku hrál pořádně do těla. K vidění bylo několik dramatických situací v podobě drsných hitů, dokonce i střel, které zasáhly rozhodčího. Nejhorší však byl moment z konce druhé třetiny, kdy musel být z kluziště odnesen domácí kapitán Ondřej Kratěna. Utkání nakonec skončilo nejtěsnějším vítězství Plzně 1:0. Jedinou branku trefil Jakub Lev. První vážnější situací ze zápasu v Plzni by se dala nazvat ta z 13. minuty, kdy byl po tvrdém hitu Jakuba Lva na mantinel otřesen kapitán hostů Jan Hanzlík. Zkušený obránce se však z tohoto zásahu oklepal a bez problémů se zapojil do zbylého průběhu utkání.

720p 480p 360p 240p
Plzeň - Mladá Boleslav: Jan Hanzlík byl otřesený po nárazu na mantinel

Další nešťastný moment se udál v čase 33:17, kdy Bruslař Marek Trončinský nešťastně při pádu za vlastní bránou vystřelil puk, který zasáhl do oblasti obličeje hlavního rozhodčího Reného Hradila. Chvíli tak pískali utkání pouze tři sudí. Hradilovi se však naštěstí nic vážného nestalo a tak se opět mohl vrátit na led.

720p 480p 360p 240p
Plzeň - Mladá Boleslav: Marek Trončinský trefil rozhodčího pukem

Nejvyhrocenějším okamžikem však byl ve 39. minutě zákeřný atak obránce Davida Šticha na plzeňského kapitána Ondřeje Kratěnu. Zkušený bard se po prudkém nárazu na mantinel nedokázal zvednout z ledu a na pomoc mu tak přispěchali zdravotníci za doprovodu Kratěnových spoluhráčů. Štichův zákrok se neobešel bez trestu – 5 minut plus vyloučení do konce utkání. Mladoboleslavský pořízek tak mohl okamžitě zamířit pod sprchy, po cestě do nich ho plzeňští fanoušci počastovali řadou nadávek.

720p 480p 360p 240p
Plzeň - Mladá Boleslav: Drama! Štich narazil Kratěnu na hrazení, toho odnesli na nosítkách