+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
27. listopadu 2016 • 12:56

DUEL Radegast index bojovníků, Vyrůbalík vs. Jaroměřský: Stejný klub i post. Co mají ještě společného?

Autor:
DUEL Vyrůbalík vs. Jaroměřský: Blondýny nebo brunety? Já to beru hráběma…
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Poslední kolo se rozhodčím povedlo, nejlepší v sezoně byl Franěk ZLATÁ PÍŠŤALKA: Poslední kolo se rozhodčím povedlo, nejlepší v sezoně byl Franěk
Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Radegast index bojovníci olomoucký Martin Vyrůbalík a Jan Jaroměřský toho mají hokejově společného hodně. Nejen, že hrají ve stejném týmu, ale také i na stejném postu. Shodnou se ale také na věcech z běžného života? Podívejte se na reportáž z dílny iSport TV.Olomoučtí hráči se zamysleli, jakou nejlepší radu v hokeji kdy dostali. "Když jsem byl malej, tak na mě řvali: Běhej! Protože jsem byl tlustej, naštěstí už nejsem," zavzpomínal Jaroměřský. Oba se však shodli, že nejlepší hokejovou radou je, aby si malý hokejista hru užíval a bavil se jí.

"Od Martina bych se chtěl naučit, abych i ve starším hokejovém věku byl pořád tak pracovitej a obětavej. Jednou bych chtěl být jako on," složil spoluhráči Jaroměřský poklonu na otázku, co obdivuje na tom druhém a zároveň svého kolegu pošťouchl: "Jsem zvědavej, čím tohle vylepšíš ty na mně," vtipkoval.

"Honza nemá žádný problém cokoliv zorganizovat, proto je u nás pokladním, který se o všechno stará. A podle mě pochytá v zápase víc střel než gólman, chtěl bych vědět, jak to dělá," zamyslel se Vyrůbalík.

DUEL Vyrůbalík vs. Jaroměřský: Blondýny nebo brunety? Já to beru hráběma…