Autor: hp
0
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?

Hokejovou halou v Liberci zněla němčina. Bílé Tygry v pátek proti brněnské Kometě (4:3 v prodl.) hnalo na osm stovek fanoušků, kteří na šlágr 24. kola přijeli z německého pohraničí. Severočeský klub pro ně přichystal i speciální program.

„Zjišťujeme, že na německé straně hranice máme stále silnější fanouškovské zázemí,“ řekla Markéta Horníková z marketingového oddělení Bílých Tygrů.

Úvodní buly obstaral starosta nedaleké Žitavy Thomas Zenker, který událost slíbil zaznamenat i do historické kroniky lužického města. A památným se stal i samotný zápas, když Branko Radivojevič a spol. proti brněnské Kometě už po osmi minutách ztráceli 0:3, přesto brali dva body za výhru 4:3 v prodloužení.

MATCH OVERVIEW LEGACY

Liberec - Kometa Brno: Kvapil si střihl parádní individuální akci, gólem neskončila

Liberec - Kometa Brno: Lakatoš po spolupráci s Bartovičem rozhodl o výhře Liberce

Liberec - Kometa Brno: Parádní akci rozjel Lakatoš, Svačina vyrovnal