Autor: hp
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Hokejovou halou v Liberci zněla němčina. Bílé Tygry v pátek proti brněnské Kometě (4:3 v prodl.) hnalo na osm stovek fanoušků, kteří na šlágr 24. kola přijeli z německého pohraničí. Severočeský klub pro ně přichystal i speciální program.

„Zjišťujeme, že na německé straně hranice máme stále silnější fanouškovské zázemí,“ řekla Markéta Horníková z marketingového oddělení Bílých Tygrů.

Úvodní buly obstaral starosta nedaleké Žitavy Thomas Zenker, který událost slíbil zaznamenat i do historické kroniky lužického města. A památným se stal i samotný zápas, když Branko Radivojevič a spol. proti brněnské Kometě už po osmi minutách ztráceli 0:3, přesto brali dva body za výhru 4:3 v prodloužení.

Hosté: 03:10. H. Zohorna, 05:25. Kováčik, 08:10. Kováčik

Domácí: Will (Bláha) – R. Šimek, Ševc (A), Mojžíš (A), Derner, Jánošík, Vitásek, Pyrochta – Lakatoš, P. Jelínek, L. Krenželok – Svačina, Bulíř, Radivojevič (C) – Bartovič, Vantuch, J. Stránský – Hrníčko, Hrabík, Víšek – J. Mikyska.

Hosté: Čiliak (Vejmelka) – Kováčik, Gulaši, O. Němec (A), Štencel, Trška, Malec, F. Král – H. Zohorna, V. Němec, Zaťovič (A) – Miklík, Nečas, M. Kvapil – Vincour, Čermák (C), J. Káňa – Dostálek, Dvořák, Dočekal.

Horák, Hejduk – Barvíř, Blümel

Home Credit Arena Liberec

7 262 diváků

Liberec - Kometa Brno: Kvapil si střihl parádní individuální akci, gólem neskončila

Liberec - Kometa Brno: Lakatoš po spolupráci s Bartovičem rozhodl o výhře Liberce

Liberec - Kometa Brno: Parádní akci rozjel Lakatoš, Svačina vyrovnal