30. listopadu 2016 • 04:15

Hlinka mstitel! Káňa tvrdě sejmul Švrčka, kapitán to jel vyřídit

Autor:
TOP VIDEA
Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla? Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla?
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?
VŠECHNA VIDEA ZDE

To musela být rána! V 52. minutě vyrovnané bitvy Sparty s Kometou za stavu 2:2 najel brněnský útočník Jan Káňa na sparťanského beka Jana Švrčka. Tvrdý hit se neobešel bez odezvy. Okamžitě po zásahu šel mstít svého spoluhráče sám kapitán Sparty Jaroslav Hlinka, kterému pravděpodobně řekl pár ostrých slov. „Jarda se zachoval jako správný lídr kabiny,“ řekl na adresu čtyřicetiletého útočníka Zdeněk Moták, asistent trenéra Sparty.Hrálo se pořádně do těla. Ve třetí třetiny a za stavu 2:2 se není čemu divit. Navíc v duelu Sparty s věčným rivalem z Brna. Zákrok forvarda Komety Jana Káni na svého jmenovce Švrčka vzbudil pořádné emoce na všech tribunách. Než se sparťanský obránce dokázal vzpamatovat z pořádné pecky. Už si pro pomstu mířil Jaroslav Hlinka, který se pořádně opřel do aktéra Káni. Nechybělo málo a strhla se pořádná bitka, za kterou by si šli oba soupeři jistě sednout.

720p 480p 360p 240p
Sparta - Kometa Brno: Zákrok Jana Káni na Jana Švrčka

Sudí tresty nakonec nerozdávali a atak na Jana Švrčka také nebyl posouzen jako nečistý zákrok. „Hokej je hra emocí, které k této hře neodmyslitelně patří jako hokejka a puk. Jarda Hlinka se jako kapitán zachoval správně. Chtěl dát mužstvu impuls. Řekl bych, že zákrok na Honzu Švrčka nás nabudil. Potom jsme začali hrát ještě o něco lépe. Tlačili jsme se víc do soubojů a do přečíslení. Věřím, že to byl zvrat utkání,“ zhodnotil událost ze třetí třetiny asistent Moták.

Dominik Uher vstřelil proti Kometě rozhodující gól
Dominik Uher vstřelil proti Kometě rozhodující gól