7. dubna 2017 • 04:30

Tygr Šimek připustil, že opustí Liberec: KHL? Řeší se jen Amerika

Autor: ,
Šimek ocenil Chomutov, chce titul a přiznal: Po sezoně odcházím
TOP VIDEA
Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii! Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii!
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na obránce Radima Šimka se hokejoví Bílí Tygři maximálně spoléhají a věří, že jim pomůže k obhajobě titulu. Po něm už ale o svého klíčového zadáka s nejvyšší pravděpodobností přijdou. „Nejspíš už tu příští rok nebudu,“ připustil pro TV iSport odchovanec Benátek nad Jizerou. Zájem klubů NHL ovšem zatím neřeší, protože se soustředí na semifinále s Chomutovem. Ve videu se dozvíte, jak relaxuje, a který koníček je v kabině Liberce oblíbený.Obhájce titulu z Liberce zatím pokračuje ve spanilé jízdě z předešlé sezony. Podobně jako vloni získali Bílí Tygři Prezidentský pohár a cílí i na tu nejcennější trofej. „Musím přiznat, že na psychiku je to pro mě letos horší,“ přiznal bez ostychu reprezentační obránce pro iSport TV.

Šimek ocenil Chomutov, chce titul a přiznal: Po sezoně odcházím

Jak během extraligového play off relaxuje? „Zajdu si do kina, nebo se projdu po Liberci. Bylo pár dní hezkých, tak jsem se prošel na sluníčku a vyrazil za tátou na ryby.“ Podle svých slov není v kabině Bílých Tygrů jediným rybářem. „Rybaří i Michal Plutnar, Lukáš Krenželok nebo Petr Jelínek. Bavíme se, co kdo chytil, ale rybářská sezona začíná spíš po té naší,“ usmívá se Šimek.

Série semifinále Generali play off Tipsport extraligy s Chomutovem je po čtyřech zápasech vyrovnaná. „Dvě porážky jsou trochu nepříjemné, ale pořád to je 2:2 a začíná se od nuly. Máme doma zápas, který musíme zvládnout,“ hodnotí dosavadní průběh autor jednoho gólu a tří asistencí.

Šimek: Aktuálně se řeší jen NHL

O kvalitě Chomutova se svými spoluhráči nepochyboval, ale bojovnost Pirátů ho překvapila. „Série je hrozně náročná, dávají do toho srdce,“ pochválil svého soupeře Šimek, jenž pro iSport TV připustil i odchod z Liberce, o kterém se hovořilo už po předešlé sezoně.

„Chtěl jsem to už hodit za hlavu, protože každý den jsem kolem toho a reprezentace měl nějaký telefonát, a to mi na klidu nepřidá,“ řekl čtyřiadvacetiletý obránce. Ještě před mistrovstvím světa ve Francii a Německu, kde by neměl chybět, už by mohl mít podepsanou smlouvu. A kde? Za mořem.

„O nabídkách z Ruska žádné informace nemám, aktuálně se řeší jen Amerika,“ dodal zadák, jehož výkony už dlouhodobě sledují v San Jose. Může se Tomáš Hertl těšit na nového spoluhráče?

7. 4. • 17:20
Bílí Tygři Liberec
Bílí Tygři Liberec
2:1
ONLINE
7. dubna
17:20
Piráti Chomutov
Piráti Chomutov
Góly

Domácí: 13:37. Ordoš, 22:13. R. Šimek

Hosté: 08:07. V. Růžička

Sestavy

Domácí: Will (Lašák) – R. Šimek (A), Ševc, Jánošík, Vitásek (C), Pyrochta, Derner, Mojžíš – Lakatoš, P. Jelínek (A), Radivojevič – Valský, L. Krenželok, Svačina – Bartovič, Bližňák, Ordoš – J. Stránský, Vantuch, A. Dlouhý.

Hosté: J. Laco (Král) – L. Chalupa, Rutta, Kudělka, Flemming, Dlapa, Skinner, Trefný (A) – Tomica (A), Huml (C), Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Kaše – Koblasa, Kämpf, Skokan – Poletín, Lauko, Hlava – Račuk.

Rozhodčí

Hribik, Pražák – Jelínek, Pešek

Stadion

Home Credit Arena Liberec

Návštěva

7 500 diváků

720p 480p 360p 240p
Chomutov - Liberec: Krenželok nabil Šimkovi, ten snížil stav utkání, 3:2

První rozhovor partnerky trenéra Růžičky: Při fandění se mírním kvůli miminku

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít