Hašek skončil. Definitivně?

Autor: Sport
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby
Q&A: Zadinův výstup. Dědkova práce? Co Varaďa do Sparty a Hořava v Kladně?

Poslední minutu šestého semifinálového utkání strávil detroitský gólman Dominik Hašek na střídačce, kde sledoval marnou snahu svých spoluhráčů.

Poslední minutu šestého semifinálového utkání strávil detroitský hokejový gólman Dominik Hašek na střídačce, kde sledoval marnou snahu svých spoluhráčů překonat brankáře Anaheimu. Zázrak se nestal. Duck vyhráli 4:3, celou sérii 4:2 a od pondělí je čeká finále Stanley Cupu proti Ottawě. Když jeden z domácích hráčů odpálil na konci puk do bezpečí, pro dvaačtyřicetiletého Haška skončila sezona. Nebo i jeho kariéra? Byla to jedna z prvních otázek reportérů, když dorazili do kabiny Red Wings. "Je velmi pravděpodobné, že to byl můj poslední zápas," prohlásil zklamaný Hašek. Nejstarší brankář od roku 1967, který chytal v semifinále.