+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. května 2007 • 00:00

Hašek: Chci odejít v pravý čas

Autor:
Dominik Hašek
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

"Je ještě moc brzy na rozhodnutí," odpovídá Dominik Hašek na otázky, zda v týmu Detroit Red Wings odehraje další sezonu NHL."Je ještě moc brzy na rozhodnutí," odpovídá Dominik Hašek na otázky, zda v týmu Detroit Red Wings odehraje další sezonu NHL. "Nejde jen o to, jak se cítím, musím vzít do úvahy i svoji rodinu," říká dvaačtyřicetiletý gólman. Hašek se podle všeho rozhodne během dvou nebo tří týdnů. "Teď to vypadá, že se po dovolené, která začala v pátek, vrátí do Detroitu. Ale jeho manželka si zřejmě přeje, aby už v Česku zůstal," píše detroitský tisk. "Hokej mě pořád strašně baví," řekl Hašek v rozhovoru s novináři. "Rozhodovat však bude názor rodiny. Je mi jasné, že s hokejem jednou skončit musím, ale chci si být absolutně jistý, že odejdu v pravý čas," prohlásil. Generální manažer Ken Holland zřejmě bude s Haškem o budoucnosti poprvé jednat v nejbližších dnech. "Pokusí se Haška a další opory přesvědčit, aby v Red Wings zůstali," končí detroitský tisk úvahy nad budoucností Haška. Ten je mezi osmadvaceti kandidáty na novinářskou Trofej Billa Mastertona udělovanou za vytrvalost, sportovního ducha a oddanost hokeji. Může ji získat jako první český hráč. Loni trofej obdržel finský útočník Teemu Selänne.

Témata: Klasická verze
Mobilní verze