3. června 2007 • 00:00

Ottawa - Anaheim 5:3 (1:1, 3:2, 1:0)

SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák

Hokejisté Ottawy porazili v třetím utkání finále Stanleyova poháru Anaheim 5:3 a snížili stav série hrané na čtyři vítězství na 1:2. Senátoři o svém úspěchu rozhodli v druhé třetině, kdy zvrátili nepříznivý vývoj zápasu a ze stavu 2:3 otočili na 4:3. Čtvrtý duel je na programu v pondělí opět v ottawské aréně Scotiabank Place.

Hokejisté Ottawy porazili v třetím utkání finále Stanleyova poháru Anaheim 5:3 a snížili stav série hrané na čtyři vítězství na 1:2. Senátoři o svém úspěchu rozhodli v druhé třetině, kdy zvrátili nepříznivý vývoj zápasu a ze stavu 2:3 otočili na 4:3. Čtvrtý duel je na programu v pondělí opět v ottawské aréně Scotiabank Place. Výsledek - třetí zápas finále: Ottawa Senators - Anaheim Ducks 5:3 (1:1, 3:2, 1:0) Branky a nahrávky: 17. Neil (Kelly, Meszároš), 26. Fisher (Volčenkov), 37. Alfredsson (Redden, Corvo), 39. McAmmond (Saprykin, Schubert), 49. Volčenkov (Vermette, Kelly) - 6. McDonald (Selänne), 26. Perry (Penner, Getzlaf), 28. Getzlaf (Penner, Perry). Rozhodčí: Devorski, O'Halloran - Heyer, Morin. Vyloučení: 8:12. Využití: 1:1. Střely na branku: 29:22. Diváci: 20.500. Stav série: 1:2. Sestavy: Ottawa: Emery - Volčenkov, Phillips, Meszároš, Redden, Preissing, Corvo - Heatley, Spezza, Alfredsson - Schaefer, Fisher, Comrie - Vermette, Kelly, Neil - Saprykin, McAmmond, Schubert. Trenér Bryan Murray. Anaheim: Giguere - O'Donnell, Pronger, Beauchemin, S. Niedermayer, Huskins, Jackman - Kunitz, McDonald, Selänne - Penner, Getzlaf, Perry - Moen, Pahlsson, R. Niedermayer - May, Marchant, Thornton. Trenér Randy Carlyle.