+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. června 2015 • 17:38

Simon trénuje v Plzni: O mé budoucnosti rozhodne draft NHL

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zahájil přípravu na další sezonu, ačkoli neví, kde bude hrát. Dominik Simon začal trénovat v extraligové Plzni, je však pravděpodobné, že se přesune do zámoří. „Zájem o mně asi pořád trvá. Nejdůležitější bude červnový draft do NHL,“ přiblížil 20letý mladík.Simon ještě posledním rokem podléhá draftu, kdyby ho na něm žádný tým nechtěl, mezi případnými nabídkami by si tak mohl vybrat. Šance, že na draftu uspěje, je však vysoká i vzhledem k jeho skvělým výkonům na domácím mistrovství světa.

Po něm ale byl čas na odpočinek. „Po skončení šampionátu jsem okamžitě odletěl s přítelkyní na dovolenou do Egypta. Chtěli jsme si užít tepla a klidu. Což se povedlo, byla to výborná volba a dva týdny jsem si od hokeje úplně odpočinul,“ popsal.

Již začátkem týdne se Simon už připojil do přípravy plzeňského celku. „Už jsem se těšil do kabiny za klukama. Je nás v týmu hodně mladých, tak si rozumíme,“ přiznal.

Simon zahájil přípravu v Plzni
Simon zahájil přípravu v Plzni

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, hokej, simon, nhl, plzeň
 Klasická verze
Mobilní verze