11. srpna 2015 • 16:16

Kdybych bydlel na Jamajce určitě bych boboval, tvrdí Procházka

Autor:
Podívejte se, jak se Martin Procházka proháněl na bobové dráze
TOP VIDEA
Slavia - Brno: Nový gólman Veselý nedosáhl na centr a Frydrych dal hlavou Slavii vedení 1:0 Slavia - Brno: Nový gólman Veselý nedosáhl na centr a Frydrych dal hlavou Slavii vedení 1:0
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokej je někdy pořádná jízda, další díl magazínu Hokejové léto se tedy natáčel přímo na bobové dráze. Moderátor Martin Procházku si tenhle sport vyzkoušel poprvé, ale okamžitě si ho oblíbil. „Jel jsem skoro stejně rychle jako při hokeji, takže jsem trochu srovnával“, řekl olympijský vítěz z Nagana.Hokejová kariéra je někdy pořádně klikatá, tak jako bobová dráha. Asi každý hráč si prožije nějaký ten sešup z vrcholu dolů. V bobování tedy platí stejně jako v hokeji, že nejdůležitější je pořád na sobě pracovat.

„Kdybych bydlel na Jamajce určitě bych boboval, protože jamajský bob je ten nejlepší,“ rozdával po natáčení úsměvy Martin Procházka.

V Hokejovém létě tentokrát omrkneme speciální česko-finskou hokejovou školu v Jihlavě, podíváme se na přípravné zápasy a svém plány vám přiblíží velká naděje ze Slavie Tomáš Andrés. Hokejové léto můžete vidět o prázdninách každou středu v podvečer na SPORT 5. 

Podívejte se, jak se Martin Procházka proháněl na bobové dráze