15. září 2007 • 00:00

UDÁLOSTI 1. KOLA

* SPASITEL BALAŠTÍK. Zlínský kanonýr prožil báječnou premiéru po návratu ze zámoří. Jeho gól deset minut před třetí sirénou rozhodl o výhře nad mistrem z Holešovic. * TO BYL OBRAT. Kladenští prohrávali v Třinci po dvou třetinách o dvě branky, přesto odjížděli s výhrou. V nájezdech si s Čechmánkem poradili hned dvakrát, zatímco Oceláři byli neškodní. Hrdinou večera byl střelec Kalla,. * SÝKORA DEBAKL NEODVRÁTIL. Nejlepší střelec poslední sezony se uvedl hned v prvním utkání nového ročníku. Svůj účet načal hned dvěma góly, ten první vstřelil už po 80 sekundách hry. Pardubickým to ale nepomohlo, v Karlových Varech skvěle rozjetou partii totálně nezvládli. Zničil je především autor hattricku Bílek. * PRUSEK JEN ZÍRAL. Po první třetině by vítkovického gólmana Martina Pruska, který se vrátil po třech letech, nenapadlo, že si z Plzně odveze jeho tým jen bod. Přestože Vítkovičtí vedli už 3:1, padli nakonec v rozstřelu.