6. listopadu 2015 • 14:30

Duda do druhé ligy. Hráč se chce rozehrát, oblékne dres Sokolova

Autor:
Radek Duda se potřebuje dostat do formy.
TOP VIDEA
Vítkovice - Zlín: To se jen tak nevidí. Domácí měli výhodu, vstřelili si vlastní gól Vítkovice - Zlín: To se jen tak nevidí. Domácí měli výhodu, vstřelili si vlastní gól
TOP 5 gólů 17. kola: Fillovo sólo, luxusní přímák i Čermákova dělovka TOP 5 gólů 17. kola: Fillovo sólo, luxusní přímák i Čermákova dělovka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Karlových Varů a vyhlášený hokejový divoch Radek Duda oblékne na krátkou chvíli dres druholigového Baníku Sokolov. Cestu do svého mateřského klubu si vybral sám, potřebuje se rozehrát po zranění. A podle serveru hokej.cz nastoupí už v sobotní bitvě s Kláštercem.Šestatřicetiletý Duda je odchovancem sokolovského hokeje a kouč a sportovní manažer Jaromír Carvan už se posily nemůže dočkat. I když samotného hráče nemůže použít při trénincích, k dispozici bude až před utkáním. Díky reprezentační přestávce se totiž bývalý reprezentant účastní tréninků Energie.

"Pro nás je to velké oživení a posílení kádru. Letos se potýkáme s tím, že máme málo hráčů. Radek Duda projevil zájem se u nás rozehrát, a to nás samozřejmě velmi těší," řekl Carvan.

Radost z posily má údajně i hráčská kabina a výpomoc zkušeného borce by se měla projevit také v hledišti. "Lidé se určitě přijdou podívat nejen na hokej, ale také na Radka Dudu, takže čekám vyšší divácký zájem," těší se na sobotu Carvan.

Témata:  sporthokejdruhá ligasokolovDuda