Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. září 2007 • 00:00

2. kolo O2 extraligy

4:3 (0:2, 2:1, 2:0) STATISTIKA Branky a nahrávky: 22. Růžička (Plášek), 36. Jareš (Dopita), 45. Beroun (R. Procházka), 52. Dopita (Jareš) - 7. Rolinek (Píša), 16. Sýkora (Rolinek), 36. Sýkora (Hlinka). Rozhodčí: Rejthar - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:2. Diváci: 2896. Zásahy gólmanů: Trvaj 33 (91,7 %) - Koutský 26 (86,7 %). Známka pro hlavního rozhodčího: 3 JAK ŠLY MINUTY 7. Během vyloučení domácího Dopity má dvě vynikající šance pardubický útočník Rolinek. První ještě zmaří Trvaj, na druhé doklepnutí je už krátký - 0:1. 16. Na půlce hřiště si pardubický expres Sýkora obhodí obránce, bleskově najede sám před Trvaje a mazácky ho překoná - 0:2. 22. Domácí zvedají hlavu. V závaru před brankou se nejlépe orientuje Růžička a poprvé prostřeluje Koutského - 1:2. 36. I ve druhém zápase sezony naplňuje Sýkora dvougólovou normu, trefuje se bombou od modré - 1:3. 36. Rovněž od modré čáry, ale pro změnu chytrým nahozením, koriguje stav zápasu obránce Jareš - 2:3. 45. V brejku tří na dva se nejlépe orientuje důrazný Beroun. První střelu zablokuje obránce, druhou trefuje síť - 3:3. 52. Klid a rozvaha obránce Jareše přihrává domácím vedení. Obránce místo střely zatáhne puk po křídle a nachází zapomenutého Dopitu - 4:3. OČIMA TRENÉRŮ PAVEL HYNEK: "Pardubice nás zaskočily dvěma rychlými brankami. Musím ale tým pochválit, neboť se nám navzdory špatnému startu podařilo dostat do zápasu. Výhru považuji za nesmírně důležitou, druhá porážka hned na startu by byla hodně nepříjemná. Po nevydařené první třetině jsme nabádali hráče k trpělivosti. Slova si vzali k srdci." PAVEL ROHLÍK: "Přijeli jsme s jednoznačným cílem bodovat, což jsme i naplňovali. Od druhé třetiny jsme však nepochopitelně pustili Znojmo do tlaku. Podařilo se nám sice ještě jednou získat dvoubrankový náskok, neměli bychom ale dělat takové chyby jako v poslední třetině, kdy jsme inkasovali dvě branky po prohraných vhazováních." ZNOJMO Trvaj Jareš, Tesařík Bičánek, Chvátal Mojžíš, Kotaška Demel, Dopita, Erat Plášek, Haman, Kucharczyk Selingr, Svoboda, Padělek Meidl, Růžička, R. Procházka PARDUBICE Koutský Richter, Havíř Snopek, Šeda Píša, Kolář Posmyk, Linhart Andrašovský, Pivko, Somík Tvrdík, Blažek, Ondřej Sýkora, Hlinka, Rolinek Cetkovský, Pucher, Koukal NEJLEPŠÍ HRÁČI: Dopita, Jareš - Sýkora VERDIKT DENÍKU Sport Znojmo ****** Pardubice *****