Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. září 2007 • 00:00

Jihlava a Brno se trápí dál

PRAHA - Nikdo s nimi nepočítal, přesto zatím neztratili ani bod. I ve 2. kole první ligy uspěly týmy z Havlíčkova Brodu a Třebíče a jsou na špici západní či východní skupiny. Mizerný začátek sezony mají naopak za sebou v Brně a Jihlavě, kde si ani napodruhé nepřipsali vítězství. SKUPINA ZÁPAD ML. BOLESLAV-BEROUN 5:1 MLADÁ BOLESLAV: Šindelář - Bauer, Drábek, Jindra, Lukáč, Macháček, Mazanec, Všetečka, Wagenhoffer - Rumpel, Sýkora, Eiselt - Fiedler, Ivan, Sedlák - Handlovský, Nouza, Gombár - Gajovský, Rod, Vlk. Trenér Votruba. BEROUN: Novák - Višňák, Jelínek, Filip, Trojovský, Lukačovič, Braniš, Čížek, Privoznik - Tvrzník, Šinágl, Polák - Křesťan, Slížek, Novotný - Vlček, Nedorost, Kepl - Šulčík, Pavel, Heřman. Trenéři Bednář a Najman. Branky: 49. a 53. Nouza, 9. Gombár, 28. Eiselt, 59. Gajovský - 24. Vlček. Rozhodčí: Lacina - Bejček, Špringl. Vyloučení: 8:12, navíc Nedorost, Lukačovič a Šinágl 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 650. Třetiny: 1:0, 1:1, 3:0. HRADEC KR.-HAVL. BROD 2:3 HRADEC KRÁLOVÉ: Hylák - Toužimský, Kolář, Karlíček, Hendrich, Pazdera, Klement, Mrázek, Lesák - Starý, Roubík, Kadlec - Haluza, Koudelka, Vondráček - Sakrajda, Domin, Suchý - Klejna, Rákos, Zohorna. Trenér Pazourek. HAVLÍČKŮV BROD: Neruda - Borůvka, Jebavý, Procházka, Staněk, Šulc, Vyhlídal, Pavlík - Kubeš, Malát, Holec - Varga, Čermák, Hodek - Dušátko, Endál, Kreuzer - Borovanský, Sklenář, Třetina - Ondráček. Trenér P. Novák. Branky: 6. a 37. Starý - 6. Holec, 50. Dušátko, 60. Hodek. Rozhodčí: Šír - Jureček, Pala. Vyloučení: 9:9. navíc Domin a Koudelka 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 1896. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:2. (viš) CHOMUTOV-VRCHLABÍ 4:3 CHOMUTOV: Horčička - Révay, Ťupa, Bombic, Trefný, Kolda, Černý, Chatrnúch, Malinský - Boušek, Šíp, Polodna - Jíra, Kostourek, Mikšovic - Jeslínek, Charousek, Hašek - Tauš, Heinisch, Havlůj. Trenér Kýhos. VRCHLABÍ: Falta - Matějíček, Vála, J. Nakládal, Chaloupka, Vyskočil, Hrach, Rýgl, Bendik - Tvrdek, Pajič, Brynecký - Horčička, Rapač, Plodek - Gengel, Přeučil, Jech - O. Nakládal, Kříž, Nevyhoštěný. Trenér Jeřábek. Branky: 2. Jíra, 9. Hašek, 46. Révay, 51. Ťupa - 26., 45. a 52. Pajič. Rozhodčí: Svoboda - Mašek, Vitík. Vyloučení 6:8, navíc Plodek 10 minut, Přeučil 5+do konce. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 1460. Třetiny: 2:0, 0:1, 2:2. MOST-KADAŇ 5:4p MOST: Fiala - Szakal, Růžička, Martínek, Suchánek, Charousek, Nosek, Plaček, Prošek - Plachý, Koláček, Metlička - Buďa, Černý, Sklenička - Urban, Kováč, Zaťovič - Nekvinda, Baran, Kašťák. Trenér Kolda. KADAŇ: Stejskal - Vaněček, Poživil, Pospíšil, Spitzer, Hlubuček, Hlavatý, Kocek, Pražák - Polanský, Fink, Duba - Derfler, Vrtek, Postl - Kajer, Veverka, Hlusička - Jan Bauer, Jakub Bauer, Kýhos. Trenér M. Novák. Branky: 37. a 40. Metlička, 42. Buďa, 56. Černý, 63. Martínek - 5. Vrtek, 6. Bauer, 16. Polanský, 51. Fink, Rozhodčí: Hribík - Čížek, Prchal. Vyloučení: 6:12, navíc Černý - Poživil, oba 10 minut. Využití: 3:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 550. Třetiny: 0:3, 2:0, 2:1 - 1:0. 1. Chomutov 2 2 0 0 0 8:4 6 2. Havl. Brod 2 2 0 0 0 8:5 6 3. M. Boleslav 1 1 0 0 0 5:1 3 4. Most 2 0 1 0 1 8:9 2 5. Beroun 2 0 1 0 1 5:8 2 6. Vrchlabí 2 0 0 1 1 6:8 1 7. Kadaň 2 0 0 1 1 5:9 1 8. Hradec Kr. 1 0 0 0 1 2:3 0 SKUPINA VÝCHOD TŘEBÍČ-OLOMOUC 5:3 TŘEBÍČ: Luňák (21. Nedvídek) - Hrbáček, Cunik, Roháčik, L. Sláma, B. Sláma, Bulička - Přibyl, Dolníček, Dibelka - Čech, Oliverius, Kukla - Matušík, Zahradník, Kubica - V. Burian, Krätzer, J. Burian. Trenér Horešovský. OLOMOUC: Žigárdy - Paška, Kříž, Vyrůbalík, Bartoň, Chmelíř, Zapletal, Ondrušek - Bouz, Ministr, Žajgla - Tomajko, Brančík, Meidl - Zbořil, Čuřík, Bordowski - Davídek, Venkrbec, Janečka. Trenéři Fiala a Vlk. Branky: 3. a 32. Přibyl, 7. Oliverius, 47. Roháčik, 53. Dibelka - 16. a 48. Janečka, 56. Bouz. Rozhodčí: Pešina - Brabec, Kreuzer. Vyloučení: 6:8, navíc Bulička 10 minut. Využití: 4:1. Diváci: 1450. Třetiny: 2:1, 1:0, 2:2. (art) PROSTĚJOV-BRNO 4:3sn PROSTĚJOV: Štůrala - Kumstát, Chovan, Procházka, Vomela, Bartoň, Suchý, Hegegy - Opatovský, Piecha, Vrba - Bartošek, Kotásek, Berzinš - Vymazal, Šúrek, J. Fojtík. Trenér Stloukal. KOMETA BRNO: Jarina - Čech, David, Morava, Lhotský, Mikel, Malena, Gýna, T. Fojtík - Dlouhý, Lipina, Vostřák - Barus, Padělek, Černý - Staněk, Moskal, Appel - Sojčík, Zábranský, Ambruz. Trenér Čada. Branky: 20. a 25. J. Fojtík, 16. Opatovský, rozh. nájezd Kotásek - 10. Dlouhý, 19. Moskal, 29. Lipina. Rozhodčí: Trombík - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 6:4, navíc Vymazal 10 minut - Kumstát - Čech, oba 5+do konce. Využití: 1:2. Diváci: 2500. Třetiny: 2:2, 1:1, 0:0 - 0:0. (kdl) ŠUMPERK-JIHLAVA 3:1 ŠUMPERK: Tihlář - Špelda, Kloz, Svoboda, Kaltnböck, Hajas, Stráňovský - Bařica, Meluzín, Antonovič - Kratěna, Ohnůtek, Stejskal - L. Martinka, Korotvička, Obdržálek - Čížek. Trenér Setikovský. JIHLAVA: Řehoř - Ščerban, Štrach, Kuchyňa, Staněk, Míka, Duben - O. Martinka, Balčík, Krupka - Bakus, Rytnauer, Říha - Hradecký, Čachotský, Nekvasil - Hanzal, Krupka, Ježek - Kubát, Slavík. Trenér Tomášek. Branky: 7. Meluzín, 12. Stejskal, 56. Antonovič - 59. Čachotský. Rozhodčí: Kočí - Barteček, Koliba. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Diváci: 1900. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1. HAVÍŘOV-OSTRAVA 5:2 HAVÍŘOV: Valent - Huhto, Novák, Klimeš, Varga, Galvas, Lašek, Peštuka, Kolarz, Hruška - Zdráhal, Mikšan, Hulva - Škoda, Seman, Daneček - Velecký, Rozum, Sikora - Zdeněk, Lazorišák, Peštuka. Trenér Chlustina. SAREZA OSTRAVA: Štěpánek - Ovčačík, Mocek, Šebesta, Boháč, Bokroš, Tesařík, Holík, Rimmel - Gelačák, Najdek, Svačina - Vnenk, Pavelek, Sochorek - Grygar, Ovšák, Palík - Klimek, Novák, Hamrák. Trenér Vavrečka. Branky: 27., 39. a 53. Mikšan, 22. Daneček, 29. Seman - 12. Bokroš, 15. Pavelek. Rozhodčí: Hradil - Machálek, Škach. Vyloučení: 11:13. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváků: 1178. Třetiny: 0:2, 4:0, 1:0. (lg) 1. Třebíč 2 2 0 0 0 9:5 6 2. Havířov 2 1 1 0 0 10:6 5 3. Olomouc 2 1 0 0 1 10:6 3 4. Ostrava 2 1 0 0 1 8:7 3 5. Prostějov 2 0 1 1 0 8:8 3 6. Šumperk 2 1 0 0 1 4:8 3 7. Brno 2 0 0 1 1 5:8 1 8. Jihlava 2 0 0 0 2 3:9 0 Příští pořad - 3. kolo, dnes 17. září - Skupina západ: Havlíčkův Brod-Mladá Boleslav, Kadaň-Hradec Králové, Vrchlabí-Most, Beroun-Chomutov (vše 18). Skupina východ: Sareza Ostrava-Šumperk (17), Jihlava-Třebíč (17.30), Kometa Brno-Havířov, Olomouc-Prostějov (oboje 18).