+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
4. listopadu 2008 • 04:00

Jágrovu novou image Inna zbožňuje

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata
SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE Navyknutý na drsné sibiřské mrazy, dorazil z Ruska v neděli v noci i s apartní čepicí na hlavě a navíc s drsným strništěm. „Takhle se mi docela líbí,“ usmívá se spokojeně partnerka útočníka Inna Puhajková.S drsnou vizáží Jágr už dnes hodlá zastrašit Slováky, které v rámci oslav sta let našeho hokeje hostí v O2 Areně česká reprezentace.

A z Jágra coby loupežníka jde strach. „Nejlepší je tak čtyřdenní strniště,“ říká blondýnka.

Na nedbalou eleganci svého milého si potrpí. „V mých očích mu každopádně přidá na sexapealu,“ přiznává. „Ale víte, všechno je o zvyku,“ dodává.

Jaromír Jágr na Ruzyni
Jaromír Jágr na Ruzyni

Asi nejméně se Inně na Jágrovi líbila jeho mušketýrská bradka, kterou pěstoval při letošním play off v NHL i na začátku sezony v Rusku.

„Chtěla, abych ji kompletně shodil, ale to samozřejmě neudělám,“ chechtal se nejlepší český hokejista.

Jágra by však Puhajková milovala, i kdyby byl dohola. A nebo naopak s vlasatou kšticí jako zamlada.

„Když vidím starší fotky, kde má dlouhé vlasy, tak se nad nimi samozřejmě trošku pousměji,“ říká Inna. „Ovšem vizáž není ve vztahu zdaleka to nejdůležitější,“ dodává.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze