+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
4. listopadu 2008 • 12:24

Kde zakotví Martin Prusek?

Autor:
Martin Prusek
TOP VIDEA
TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata
SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový gólman Martin Prusek ukončil dvouměsíční hostování ve Spartaku Moskva. Dvaatřicetiletý brankář se vrátil zpátky do Vítkovic, ale ty pro něj pravděpodobně budou jen mezistanicí k odchodu na jiné angažmá.Bývalý reprezentant Prusek byl v mužstvu českého trenéra Miloše Říhy pouze na záskok za zraněného Dmitrije Kotschnewa. Podle současných regulí Kontinentální ligy může brankář z ciziny odchytat jen 65 procent zápasů v sezoně a klubu navíc zabírá dvě místa z povolené kvóty cizinců.

"Klub mi nabízel, abych zůstal ještě další měsíc, ale to v mé situaci nic neřešilo. Za měsíc by nastal stejný problém. Proto si raději už teď zkusíme s agentem najít něco nového," řekl ČTK Prusek.

Prusek by mohl zůstat ve Vítkovicích, s kterými před touto sezonou podepsal tříletou smlouvu, ale podle něj je tato varianta spíše nepravděpodobná. Generální manažer a trenér Alois Hadamczik navíc už dříve naznačil, že vydržovat si tandem Prusek - Pinc je pro klub ekonomický nadstandard.

"Mužstvo šlape, gólmani chytají dobře, nemyslím si, že mají důvod něco měnit. Ještě jsme si nad tím nesedli, ale věřím, že brzo budu moct někde chytat," dodal Prusek.

Témata:  sport, hokej, prusek

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze