7. srpna 2009 • 19:41

Šlégr: Když mě zvolí, možná skončím!

Autor:
Jiří Šlégr
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka bodoval pohotovou reakcí nohou NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka bodoval pohotovou reakcí nohou
BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový obránce Jiří Šlégr, který v současné době hájí barvy Litvínova, by mohl brzy uzavřít kariéru. V rozhovoru pro Rádio Impuls připustil, že v případě úspěchu své poslanecké kandidatury v podzimních volbách bude zvažovat konec s hokejem.Vše je tedy nyní podmíněno tím, zda osmatřicetiletý zadák naplno vstoupí do politiky. Na kandidátce ČSSD v Ústeckém kraji je Šlégr dvojkou za předsedou strany Jiřím Paroubkem.

"Myslím si, že dvě takhle důležité věci se nedají dělat obě najednou, takže se budu muset rozhodnout. A pokud to dopadne tak, že budu zvolen, tak pravděpodobně skončím s hokejem," připustil Šlégr, přestože se připravuje na nadcházející ročník české nejvyšší soutěže.

K jeho rozhodnutí by mohly přispět i přetrvávající problémy se zády. Kvůli nim byl během minulé extraligové sezony dokonce hospitalizován poté, co při utkání zkolaboval. "Záda pořád bolí," řekl dnes ČTK Šlégr, který se během kariéry stal olympijským vítězem, mistrem světa i vítězem Stanleyova poháru.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, hokej, šlégr, politika
 Klasická verze
Mobilní verze