+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
19. března 2010 • 09:51

Nezvyklé střídání: Místo brankáře chytal pták

Autor:
Nečekané střídání: gólmana zastoupil v bráně pták.
TOP VIDEA
Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí
Podívejte se, jak fotbalisté Herthy včetně Daridy klečeli před zápasem. Napodobili gesto z USA Podívejte se, jak fotbalisté Herthy včetně Daridy klečeli před zápasem. Napodobili gesto z USA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak takovéhle střídání v hokeji jen tak nevidíte. V zápase play off slovenské ligy se Nitra odhodlala ke hře bez brankáře. Jen co ale Lakosil odjel na střídačku, už bránu proti útočníkům Banské Bystrice hlídal někdo jiný. V zaplněné hlučné hale si sedl na branku černý pták. Čisté konto ale neuhájil, za pár vteřin dostal gól od Pardavého.Pták přelétával nad velkým hokejovým dramatem celou třetí třetinu. Do děje se dostal v té nejnapínavější chvíli, právě když byla opuštěná Lakosilova branka pod bedlivým dohledem všech přítomných fanoušků.

Foto 

Seděl si na nejsledovanějším bidýlku jako by nic, z luxusního místa sledoval hru před sebou. Z ospalého klidu ho vyrušila až rána banskobystrického Pardavého. Gólová pumelice roztřásla síť a ptáka vyplašila. Nejnečekanější hrdina hokejového zápasu byl ten tam.

"Byl to drozd černý," vysvětloval pro deník Nový čas Ján Gúgh ze Slovenské ornitologické společnosti BirdLife. "Dá se odchytit a následně vypustit ven, ale je na to potřeba ornitologická síť a taky povolení. Proto je jednodušší nechat otevřené okno. Pokud je v hale delší dobu, můžete ho odtamtud dostat třeba pomocí nastraženého jablka, na kterém si drozd rád pochutná."

 

 

 

Témata:  sport, hokej, slovensko, pták
 Klasická verze
Mobilní verze