31. března 2016 • 13:00

Se SYNOT TIPem nezmeškáte žádné utkání SYNOT ligy

Autor:
TOP VIDEA
Život je sranda. Hokejové hvězdy se dojemně loučily s Josefem Augustou Život je sranda. Hokejové hvězdy se dojemně loučily s Josefem Augustou
Jarolímův hattrick je stále rekordní. Dal ho za Bohemians ve 38 letech Jarolímův hattrick je stále rekordní. Dal ho za Bohemians ve 38 letech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Znáte ten pocit, když váš oblíbený tým bojuje o další prvoligové body a vy zkrátka nemůžete být u toho? Máme pro vás řešení.Veškeré utkání SYNOT ligy přinášíme v nejlepší kvalitě, bez zpoždění a to zcela zdarma. Stačí se pouze registrovat do BENEFIT klubu a pak už si jen pohlídat začátek zápasu. Veškerá utkání tak můžete shlédnout z pohodlí vašeho domova.

Foto 

Dáváte raději přednost partě?

I na tuto situaci jsme připraveni. Všechna utkání můžete sledovat ve vaší oblíbené hospůdce na sázkovém terminále. Síť sázkových terminálů SYNOT TIP naleznete po celé ČR, ten svůj si můžete vybrat na synottip.cz.

Musíte na rodinný výlet?

Živé přenosy SYNOT ligy nabízíme také v chytrých telefonech s operačním systémem Android i iOS. Stačí si pouze stáhnout naši novou aplikaci a vyrazit.

Foto 

A nezapomeňte, že ty nejlepší kurzy na SYNOT ligu dostanete pouze u SYNOT TIPu!

Dostaneme vás do hry!