22. dubna 2016 • 09:40

ACS – Viktorka all inclusive zážitek zdarma

Autor:
TOP VIDEA
Ať žije Slavie! Deli v češtině vedl děkovačku ve Žlutých lázních Ať žije Slavie! Deli v češtině vedl děkovačku ve Žlutých lázních
Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona
VŠECHNA VIDEA ZDE

Již o tomto víkendu zazní úvodní hvizd dlouho očekávaného utkání jara mezi týmy AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň. Pikantní souboj vyprodané Letné a dvou týmů plných reprezentantů slibuje kvalitní podívanou.SYNOT TIP toto utkání ještě více okoření.

Rozhodli jsme se z celé Letné vytvořit jeden velký SYNOT TIP sektor. Stačí pouze přijít na šlágr jara s BENEFIT kartou a automaticky obdržíte od našich hostesek 100 Kč poukaz na občerstvení a 50 Kč volný tiket. Podmínky pro získání poukázek najdete na synottip.cz.

Foto 

Pokud ještě nejste registrovaní a BENEFIT kartu nemáte, nemusíte zoufat. Stačí kontaktovat hostesky SYNOT TIP teamu, zaregistrovat se u nich a také získáte poukázku na občerstvení a volný tiket.

Foto 

A pokud se na stadion nedostanete, šlágr jara vysíláme na synottip.cz v nejlepší kvalitě, bez zpoždění a opět zcela zdarma. Nenechte si tak ujít žádný zajímavý moment, ať už jste kdekoliv.

DOSTANEME VÁS DO HRY