+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. června 2016 • 00:00

Vychutnejte si Mistrovství Evropy naplno s novou televizí

Autor:
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pokud nemáte to štěstí být na letošní fotbalový svátek přímo na stadionech ve Francii a nedíváte se na fotbal s přáteli v hospodě, jste odkázání na milost a nemilost sledování zápasů v televizi. Níže přinášíme několik tipů na nové televize, s kterými si užijete nejen EURO 2016, ale i jakýkoliv jiný sportovní přenos nebo film či seriál.U většiny z nich můžete navíc díky aplikaci Ambilight rozzářit zeď za televizorem do barev týmů, které jsou právě na hřišti a také rozdávat karty podle toho, jak si je hráči opravdu zaslouží. Aplikace je zdarma dostupná pro mobilní zařízení s Android i iOS.

Foto 

Philips 6101 – obraz v rozlišení UHD pro všechny

Modelová série Philips 6101 představuje pro všechny zájemce s nižším rozpočtem vstupní bod do světa zážitků s UHD rozlišením. Tento televizor umí nejen přehrávat filmy v tomto ultra vysokém rozlišení, ale dokáže také převádět jakýkoliv zdroj na UHD. Systém Natural Motion zajišťuje, že obraz zůstává jasný, ostrý a plynulý i při scénách s rychlým pohybem, což je ideální kombinace pro sledování sportovních přenosů, které jsou rychlým pohybem doslova nabité. A díky jednoduchému černému designu a vzdušnému stojanu se modely série 6101 hodí do každé domácnosti.

Foto 

Philips 6401 – Ambilight a Android TV

Modely 6401 také nabízejí obraz v ultra vysokém rozlišení, ale navíc i systém Ambilight, který promítá na zeď za televizorem světlo, které svým zbarvením přesně odpovídá obsahu právě vysílanému na obrazovce, což působí velmi efektně, vtáhne vás do atmosféry zápasu nebo filmu a navíc přispívá ke snížení únavy očí. Díky operačnímu systému Android TV mají uživatelé k dispozici širokou škálu her a aplikací a přístup na internet pro rychlé zhlédnutí bodové situace v tabulce právě probíhajícího mistrovství.

Foto 

Philips 6561 a 6501 – vynikající obraz a elegantní design

Televizory série 6500 představují to nejlepší, co lze ve střední třídě získat a svým uživatelům nabízejí pokročilé obrazové technologie, vysoký výkon, úchvatný design a vysoké skóre v metrice Picture Performance Index (PPI), a to v hodnotě 1800. Model 6561 se navíc může pochlubit třístrannou variantou technologie Ambilight, kterou zákazníci až dosud znali pouze z vyšších sérií. Televizory této řady zaujmou na první pohled svým designem s obloukovitým stojanem, tenkým rámečkem a kovovou povrchovou úpravou.

Pro českého diváka je určitě zajímavá informace, že všechny výše zmíněné televizory mají zabudovaný tuner DVB-T2 s podporou standardu H.265/HEVC, který se bude v České republice v určité formě zavádět. Nové portfolio televizorů Philips série 6000 zahrnuje širokou škálu úhlopříček od 43" (109 cm) až po 65" (164 cm) a je k dostání již od 18 999 Kč.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze