+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
24. února 2017 • 00:00

1. česká fotbalová liga jedině na synottip.cz

Autor:
TOP VIDEA
Bolt naposledy na Zlaté tretře: Počasí jsem přivezl z Jamajky Bolt naposledy na Zlaté tretře: Počasí jsem přivezl z Jamajky
Anketa s redaktory: Důvody neúspěchu na EURO? Selhání opor, nekomunikace útoku a obrany Anketa s redaktory: Důvody neúspěchu na EURO? Selhání opor, nekomunikace útoku a obrany
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejvyšší česká fotbalová liga o uplynulém víkendu zvedla svou oponu a již od 1. kola se začínají projevovat předsezónní ambice a svádí se tvrdé boje o každý ligový bod. SYNOTTIP vám bude průvodcem jarní částí 1. ligy!

Přinášíme vám kompletní nabídku sázkových příležitostí na českou nejvyšší fotbalovou soutěž doplněnou o ty nejzajímavější sázky vyhledávané fotbalovými nadšenci. Kompletní nabídku standard i LIVE příležitostí naleznete nejenom na synottip.cz, ale i v mobilních aplikacích, nebo na „červeném“ sázkovém terminále ve vašem oblíbeném podniku.

Hrajte s námi 1. ligu!

A nezapomeňte, že každá vaše sázka bude po zásluze odměněna, ať už vsázíte na cokoliv. Stačí se pouze registrovat do BENEFIT klubu a můžete začít sbírat odměny. Registrovat se můžete na webu synottip.cz, v mobilní aplikaci nebo na kterémkoliv z našich více než 4 500 registračních míst po celé ČR.

Pokud si nevíte rady, rádi vás nasměrujeme do nejbližší pobočky na bezplatné lince 800 888 100

Dostaneme vás do hry

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram