30. srpna 2014 • 23:04

Atlético porazilo Eibar 2:1, rozhodující branku dal Mandžukič

0
Obhájce titulu Atlético Madrid zvítězil v utkání druhého kola španělské ligy nad Eibarem 2:1, rozhodující branku zápasu vstřelil v 25. minutě Mario Mandžukič, který se v soutěži prosadil poprvé. Atlético postrádalo svého kouče Diega Simeoneho, Argentinec si odpykává trest za své chování v odvetě Superpoháru s Realem Madrid.

Už v 11. minutě se domácí favorit dostal do vedení, na rohový kop Kokeho si naběhl Miranda a hlavičkou s přispěním brankové konstrukce překonal gólmana Iruretu. O čtrnáct minut později Gabi z přímého kopu přesně nacentroval na Mandžukiče a posila z Bayernu Mnichov neomylně zakončila.

Hostům se ve 34. minutě po pěkné kombinaci podařilo snížit, svůj premierový gól v dresu Eibaru oslavil obránce Abraham. V druhém poločase dokonce mohl nováček ligy vyrovnat, Bóveda ale nenasměroval hlavičku mezi tři tyče. Atlético tak s problémy uhájilo první ligovou výhru v sezoně.