28. února 2015 • 22:19

Házenkáři Brna si odvezli ze Zubří bod až po dlouhých debatách

0
Vypjatý závěr přineslo utkání 20. kola extraligy házenkářů mezi Zubřím a Brnem. V předposlední minutě se domácí díky trefě Adama Rečka dostali poprvé v zápase do vedení, Tomáš Veřmiřovský však v poslední sekundě vyrovnal. Rozhodčí nejprve jeho gól neuznali, neboť údajně padl až po vypršení hrací doby, avšak po protestech a dlouhém jednání u stolku časoměřičů nakonec přece jen posunuli výsledek na konečných 36:36.

Remíza pro druhé Zubří znamenala definitivní stvrzení postupu do play off. Tomu se přiblížilo i čtvrté Brno, které v první půli vedlo až o šest gólů. "Díky průběhu utkání jsme nakonec rádi za bod, i když si myslím, že měly být nakonec dva. Víc k tomu nemám co říct," prohlásil domácí trenér Jiří Kekrt.