29. března 2015 • 18:34

Fotbalisté Varnsdorfu porazili poslední Kolín a drží druhé místo

0
Fotbalisté Varnsdorfu porazili ve druhé lize poslední Kolín 3:1 a i po 20. kole jim patří druhá postupová příčka. Za vedoucí Olomoucí, která má zápas k dobru, zaostávají o pět bodů. Před třetím Táborskem a čtvrtým Zlínem mají jednobodový náskok.

Varnsdorf měl od začátku navrch a převahu potvrdil góly Tvarohy a Jurči. V 81. minutě sice snížil Hýbl, první kolínská branka v jarní části soutěže však k bodům nevedla. O pět minut později si totiž hosté zásluhou Schuberta vzali dvoubrankový náskok zpět.

Mostu nebylo souzeno protrhnout jarní střeleckou nemohoucnost. Proti Táborsku přitom v prvním poločase kopal penaltu, ale Danoski poslal míč pouze do břevna. O výhře Táborska rozhodl v 52. minutě Presl a odsoudil domácí ke čtvrté porážce za sebou.

Most si tak opět zkomplikoval boj o udržení a na předposledním místě ztrácí na příčky zajišťující záchranu pět bodů. Hůř je na tom už jen šestnáctý Kolín, který je se ziskem sedmi bodů beznadějně poslední.