29. března 2015 • 18:53

Brazílie zvládla i osmé utkání pod Dungou, nad Chile vyhrála 1:0

0
Fotbalisté Brazílie porazili v Londýně Chile 1:0 a pod koučem Dungou vyhráli už osm přípravných utkání. Jediný gól zápasu vstřelil v 72. minutě střídající Roberto Firmino.

Fyzicky náročný duel zvládli lépe "Kanárci", jednu z nemnoha šancí využil po přihrávce Danila záložník bundesligového Hoffenheimu Firmino a připsal si druhou branku za reprezentaci. Brazilského gólmana Jeffersona přímo ohrozil až v 86. minutě Fernández, porážce však nezabránil.

Chile se naposledy povedlo zdolat Brazílii v roce 2000, od té doby s "Kanárky" odehrálo už 14 utkání. Brazílie naposledy odešla poražena na loňském domácím mistrovství světa v utkání o třetí místo s Nizozemskem (0:3).

Francie, která ve čtvrtek prohrála 1:3 právě s Brazílií, dnes zvládla duel s Dánskem. Ve 14. minutě se k dorážce dostal nejlepší střelec Ligue 1 Lacazette, na rozdíl dvou branek zvýšil ještě před koncem poločasu útočník londýnského Arsenalu Giroud. Ve druhé půli měli Dánové více šancí, domácí ale podržel gólman Ruffier.