2. července 2015 • 21:06

Mladá Boleslav má blíže do Norska, Strömsgodset vyhrál 3:1

0
Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 2. předkole Evropské ligy zřejmě vyrazí do Norska. Strömsgodset totiž v úvodním utkání 1. předkola porazil albánského soupeře Partizani Tirana 3:1 a má velmi dobrou pozici do odvety, ve které za týden může i o gól prohrát.

Norský celek měl po celé utkání v ofenzivě navrch a soupeře přestřílel 18:7. Do vedení ho poslal ve 21. minutě pravý bek Vilsvik, v 66. minutě zvýšil útočník Ogunjimi. Hosté sice záhy díky střídajícímu útočníkovi Fazliuovi snížili, ale výraznou výhodu pro Nory zařídil znovu Vilsvik.

Sestava Strömsgodsetu: Pettersen - Vilsvik, Madsen, Hoibraaten, Hanin - Adjei-Boateng, Abu, Fossum - Storflor, Ogunjimi (84. Kovács), Wikheim (79. Kastrati).

Sestava Partizani: Hoxha (30. Xhika)- Ibrahimi, Bicaj, Vrapi, Kalari - Vila, Batha, Trashi - Fejzullahu - Račič (89. Tafili), Plaku (60. Fazliu).