28. srpna 2015 • 23:07

Brno vyhrálo v Trenčíně, Hradec Králové podlehl Straubingu

0
Hokejisté Komety Brno vyhráli v přípravném utkání na nový ročník extraligy na ledě Dukly Trenčín 3:2 po samostatných nájezdech, když dokázali dohnat dvoubrankovou ztrátu. Hradec Králové naopak podlehl stejným poměrem na hřišti Straubingu, přestože vedl už 2:0.

Kometa prohrávala od sedmé minuty po trefě Jozefa Švece a po polovině zápasu zvýšil v přesilovce Rastislav Pavlikovský. Ještě na konci druhého dějství ale překonal českého brankáře Jana Cháberu Jan Hruška a v čase 57:15 vyrovnal Vilém Burian. V dodatečných nájezdech se trefil jen bek František Ptáček.

Hradecký Mountfield na ledě účastníka DEL skóroval dvakrát ve druhé třetině. Prosadili se obránci Karel Pilař a Bohumil Jank. Do poloviny třetí třetiny ale srovnali stav Connor James a Mirko Höfflin, v nájezdech rozhodl Blaine Down.