2. září 2015 • 20:23

Přerov porazil v derby 1:0 tým Kozlovic a vede divizi D

0
Fotbalisté Přerova jsou novými lídry divize D. Svěřenci trenéra Petra Aleksijeviče v dnešním předehrávaném utkání 15. kola porazili v prestižním souboji 1:0 Kozlovice, tým z přerovského předměstí, zásluhou trefy Tomáše Hrušáka šest minut před poločasem. Vítězný celek vystřídal na čele tabulky fotbalisty Hodonína.

Derby se hrálo před osmi sty diváky a zejména ve druhém poločase přineslo vypjatou podívanou se třemi červenými kartami. Nejprve ji dostal v 69. minutě domácí hráč Kytica, který byl přitom na trávníku v roli střídajícího hráče teprve čtyři minuty. Deset minut po něm byl vyloučen hostující Tomčík a za další dvě minuty musel předčasně pod sprchy i jeho spoluhráč Střelec. Kozlovice figurují po porážce v derby na 11. místě tabulky.