5. února 2016 • 22:40

Fotbalisté Mönchengladbachu jsou po výhře nad Brémami čtvrtí

0
Fotbalisté Mönchengladbachu porazili v předehrávce 20. kola německé ligy Brémy 5:1 a posunuli se v tabulce na čtvrté místo před Leverkusen a Schalke. Hosté, v jejichž dresu odehrál nepovedený zápas český obránce Theodor Gebre Selassie, naopak nevyužili možnost opustit barážovou 16. příčku.

Domácí vstoupili do utkání lépe a ve 12. minutě se díky trefě Larse Stindla ujali vedení. Po půlhodině zvýšil na 2:0 Dán Andreas Christensen, jenž zaznamenal premiérovou branku v bundeslize. Když tentýž hráč přidal ve druhé půli třetí gól Borussie, zdálo se být rozhodnuto.

V 56. minutě ale snížil z penalty Claudio Pizzaro, který v jubilejním 400. bundesligovém utkání zaznamenal už 182. gól, a Werder ožil. Jeho naděje však utnul z penalty na druhé straně Raffael a debakl zpečetil povedenou dalekonosnou střelou Nor Haavard Nordtveit.